Modřiny po císařském řezu. Měl někdo? Z čeho to může být?

6. bře 2022

Ahoj chtěla jsem se zeptat má po císařském řezu modřiny na jizvě pod jizvou doktoři to nějak nekomentovali dneska jsem si všimla že je mám i na bokách jsou fialovo zelené fakt ošklivé stalo se to někomu a po případě z čeho to může být? 🙂

journals
6. bře 2022

Proč se na to neptáš doktora?

autor
6. bře 2022

@journals v porodnici to nekomentovali a nějak jsem na to neměla myšlenky a bylo to jen mírné teď se to rozjelo víc tak mě to zajímá.

journals
6. bře 2022

Co zvednout telefon a proste jim tam jednoduse zavolat? Kolik dni jsi po porodu?

2hanah
6. bře 2022

Tak pochopitelně při operaci dochází ke zhmožděninám a krvácení, může se to stát, jen asi bych na to upozornila nebo se zeptala na kontrole třeba na gynekologii po šestinedělí pro jistotu.

klovalka
6. bře 2022

modřiny být můžou gravitací jakoby "stékají" i na stehna, trochu i do boků, dolů. Vybarvují se i 14 dní, postupem času do sebe nasávají vodu z okolí a jsou výraznější.

autor
6. bře 2022

@klovalka ahá 🙂 u prvního jsem nic takového neměla tak mě to právě zarazilo 🙂 moc děkuji za vysvětlení 🙂

ptule
6. bře 2022

Taky jsem po císaři měla modřiny, je to normální. Myslím že do konce šestinedělí byli pryč.