Modřinky na nohou. Máte zkušenost?

5. črc 2024

Holky všimla jsem si před par dny několika modrinek na nohou, pouze na stehnech nahoře. Jsou všechny do žluta, neuvedomuju si, ze bych se někde bouchla. Často mě stehna svedi z boku a skrabu si je, mám tam jakoby malý ekzem. Ale teď jsem premyslela nad těmi modrinami a mám strach, aby to nebylo něco vážného, třeba leukémie. Nemáte s něčím podobným zkušenost? Dohromady těch modřín je asi 5, všechny do cm a jen ta jedna je větší, je jakoby tvořena z více malých.

1pomnenka
5. črc 2024

Normální modřiny, takové si klidně udělám při jízdě na kole, vystupování z auta. Když se bojíš, nech si nabrat krev, leukémie se z krve pozná.

lencaa11
5. črc 2024

Možná málo železa když sestra měla Leukémii měla celé tělo od modřin jako kdyby jí někdo mlátil do toho únava ,nejedla atd ...takové modřiny mám běžne a ani nevím od čeho někdy mi stačí málo mám od malička chudokrevnost

autor
5. črc 2024

@lencaa11 no ja četla něco o tom, že stačí malé dvě modřinky a může to být leukémie, tak jsem se pěkně vyplašila. Chudokrevnost nemám, na krvi jsem byla před rokem..

lencaa11
5. črc 2024

Dvě modřinky jsou hodně málo na to aby to byla tato nemoc na to je potřeba více příznaků u vás to vypadá že jste se někde tukla já mám taky krev v normě ale stejně se mi občas udělá modřina sem tam

autor
5. črc 2024

@lencaa11 no mám jich více, ale jen menší nahoře na nohou. Prave nevím o tom, ze bych se někde tukla a ještě na tolika místech. Jinak únava normální po práci.

lencaa11
5. črc 2024

To ani clovek ani neví to je úplně ok může te mít min mangezia a železa v těle vyzkoušela bych nějaký vytamin a stravu a uvidíte