Látkové vložky, jaké jsou značky a které jsou nejlepší?

aklin
25. únor 2017

Ahoj maminky, poslední dobou uvažuji a chtěla bych zrealizovat koupi látkových vložek. Jen se neumím orientovat ve značkách, druzích apod. Jelikož jsem dceru látkovala, takže by nebyl pro mě problém prát použité vložky. Chtěla bych přírodě ještě více pomoct a ušetřit nějakou korunu.

chocolady
25. únor 2017

Ahoj, ja jsem kupovala Meracus vlozky na kalisek.cz a i nejake nahodne na fler.cz - prodava to tam hodne pani, ale ty od Divozenka Hanka mi prijdou save jako od Meracus, vyjdou ale levneji.. 🙂 Nicmene, levnejsi nebo drazsi, uz se mi jejich cena tak 10x vratila. :D

ester_ka
25. únor 2017

Já doporučuji látkové vložky Imse vimse, vydrží leta a leta (používám je už cca 10 let) a stále sají a drží a jsou příjemné, z biobavlny a nepromokavé, denní i noční velikost, jsou i slipové. Počáteční investice se může zdát vysoká, ale vrátí se to...Jdou sehnat třeba na Bráně k dětem.

luj89
25. únor 2017

já mám spíš zkušenost s látkovými intimkami - kombinuju je s eko tampony (někdo kombinuje s kalíškem). Je třeba to podobně jako látkovky vyzkoušet. Nejdřív koupit jeden kus od nějaké značky a pak případně dokoupit. Každému sedne jiná značka, tloušťka, typ... Já mám Anavy - denní vložky + intimku a na mě jsou teda fakt hooodně silné a velké a v kalhotkách se posouvají. Pak mám intimky Meracus a Unuo a ty jsou fakt výborný 🙂. Na Unuo jsem kupovala intimky II. jakosti, tj. někde je křivé prošití, ale na funkci to fakt nemá vliv a navíc ušetříš pár korun. No a pak mám asi 2 z fleru a jednu ,,beránkovou", která je na dotyk úžasná! ale po praní moc nedrží tvar. Jinak teda na konci dubna bude Týden opravdových plen, v rámci kterého většina e-shopů + ženských na fleru má slevy třeba 10 % nebo poštovné zdarma atd., takže v té době se třeba já chystám pořídit látkovou výbavu pro mimi 😉

monaluza
25. únor 2017

Mela jsem na hkousku Anavy, Katyvbaby, Alucha, Made by Veru a vsechny byly fajn...

monaluza
25. únor 2017

Jo a jeste Sijemdetem je super!

luj89
25. únor 2017

@ester_ka s tou počáteční investicí nesouhlasím. Je potřeba nakupovat postupně a zkoušet, co vyhovuje. Není zrovna rozumné nakoupit celou výbavu najednou. To by člověk neudělal ani u jednorázu ;)

ester_ka
25. únor 2017

@luj89 jj, s tím naprosto souhlasím,tou počáteční investicí jsem myslela to, že koupíš balíček 3 vložek řekněma za 350,- a to vypadá děsivě s porovnáním balíčku jednorázovek za 50,-...jinak ideálně alespoň osahat si v obchodě nebo u kamarádky a pak postupně zkoušet...

luj89
25. únor 2017

@ester_ka dobrý nápad 🙂. Jen málokdo je má doma a málokde jsou látkovky takhle dostupné k prohlídnutí na vlastní oči :-/.

butikova
1. led 2020

Breberky mají přímo testovací sadu určenou pro začátečnice a ta je pro určení toho co vám bude vyhovovat úplně nejlepší 🙂 vyzkoušíte si různé druhy i materiály vložek. Případně můžete mrknout i na jejich blog , je tam základní info o údržbě, úspoře, jednotlivých vrstvách... - Breberky.cz/damske-vlozky/latkove-vlozky-jednoduse-a-prehledne--vyhody--druhy-a-varianty--udrzba/