Je to od štěnice?

17. srp 2023

Holky
neni to dobra kvalita lip mi to vyfotit nejde :( mám stipance na noze a vůbec nevim odkud. Svedi to občas strašně moc, víc jak od komára atd. Pak dlouho nic. Pohybuju se občas v trávě max po kotníky, nespalila jsem se o koprivy, nevim ze by mě něco kouslo. Přijde mi, jak kdybych se s tím probudila proste. Tak se bojím jestli to není štěnice. Nikdy jsem se s tím nesetkala, nechci otravovat s blbostma, ale nepoznáte to některá třeba? Zkoušela jsem hledat i na internetu ale nic mi na to nesedí a pokud něco někde máme, rada bych to vyřešila hnedka. Nevšimla jsem si, ze by u nás něco lezlo, z rodiny to mám jen já😖

lentilkah
17. srp 2023

Z travy muzes mit sametku podzimni. Ja ji chytla jednou- taky takhle v lete a to svedeni bylo nesnesitelne.
Dela si chodbicky pod kuzi, to by u tebe odpovidalo.

autor
17. srp 2023

@lentilkah proboha. To zní jako svrab. Musí se s tím něco dělat?:D

aneta15
17. srp 2023

To není od štěnice. Mě postipali štěnice a vypadalo to jinak. Rozjela se mi potom těžká infekce

autor
17. srp 2023

@aneta15 jsem klidnější, moc díky. Já se proste bála ze by to měli i ostatní a já třeba něco přitáhla domu nebo tak 😐

lentilkah
17. srp 2023

Me dr rekla jen myt nejakym dezinfekcnim mydlem, pripadne osetrit rozskrabane pupinky.
Ona se ta potvora za par ni zase odporouci.
Na nikoho to prenest nemuzes, neboj.

autor
17. srp 2023

@lentilkah moc dekuju 😘 mám radost.)

lentilkah
17. srp 2023

Nemas zac, jen to nemusi byt ono 🤷

autor
17. srp 2023

@lentilkah hlavně ze to není štěnice :D

lentilkah
17. srp 2023

Chapu 😀