Impetigo u dospělého. Jak dlouho jste s tím bojovali?

lenicka2323
28. zář 2021

Dobrý den, prosím nemáte někdo typ co pomáhá aby impetigo tak nesvědilo? mají ho dcerky neškrábou se, já to dostala od nich a šíleně mě svědí ruce rozšířilo se mi to téměř všude druhý den mám antibiotika i dcerky a mast ale stejně furt nevidím výsledek bylo mi řečeno že to chvíli trvá máte někdo zkušenost jak dlouho jste s tím bojovaly ?popřípadě nějaké typy jak tento boj co nejrychleji vyhrat ? 🙏 Děkuji

barulina
28. zář 2021

@lenicka2323 tak vyhraje ho pouze s tou mastickou. U syna jsem videla výsledek celkem hned, u dcerky to trvalo asi 3 dny. Na svědění si vem fenistil v kapkách.

lenicka2323
autor
28. zář 2021

@barulina máme právě i framykoin a ty antb. Holky už se mi zdají skoro ok ale u mě je to teda hrůza mám to fakt snad všude 🙄

barulina
28. zář 2021

@lenicka2323 a proc to doslo do takové fáze? Pro mě je impetigo celkem dobře rozeznatelne.

lenicka2323
autor
28. zář 2021

@barulina právě vše nasvědčovalo tomu že to je sedmá nemoc což si myslela i Dr z nemocnice když jsem říkala při hovoru že bych byla raději aby se na holky podívala tak náznaky že máme dorazit . nakonec jsme zjistily v nemocnici že to je impetigo 🙏u holčiček naštěstí vše v pořádku ale mě se to během dvou dnů rozšířilo ale je pravda že antb mám druhý den ...dnes jsem ohledně toho volala na centrální příjem do nemocnice a bylo mi řečeno že chce jen vytrvat 🙏