Doplňky stravy - vlasy, kůže, nehty. Za jak dlouho vám zabraly?

petra993
19. dub 2024

Ahoj pokud jste něco braly . Myslím jakékoliv doplňky stravy na vlasy, kůži, nehty . Za jak dlouho Vám přípravek zabral ?? Po kolika měsících byla vidět změna?

gdpr
19. dub 2024

Najprv treba zistiť príčinu ja som mala potvrdený nedostatok vit B a zabral za pár dní presne za koľko si už nepamätám určite to neboli mesiace ani týždne

1pomnenka
19. dub 2024

Beru teď kapsle VENIRA premium - vlasy, nehty pleť. Na nehty to mělo téměř okamžitý účinek, musela jsem stříhat 2x týdně, o něco déle na vlasech, rostou rychleji a nepadají, na pleti to zatím znát není. Je tam 80 kapslí, snědla jsem jich cca 40. Déčko a hořčík beru pravidelně. 1x do roka Milgamma N.

lv
19. dub 2024

Vlasy, obyčejný Biosil, cca za měsíc, padají mnohem méně

levandule_k
19. dub 2024

Padání vlasů, Donna Hair Forte, nepamatuji si přesně, kdy to zabralo.

magdalena28
19. dub 2024

Já už nějakou dobu jedu Vlasimo, a řekla bych, že pomohlo ALE, také jsem dost razantně změnila stravu, takže to může být také spíš tím.

mabs
19. dub 2024

Zkouším vlasové hnojivo a výsledek spíš opačný. Navíc to smrdí i chutná fakt jako hnůj.

krisstina93
19. dub 2024

Ja brala donna hair forte, něco málo sem viděla tak po 2 měsících, ale brala sem to mnohem dyl, teď beru biosil, ale tam takové účinky nezaznamenavam.

leneee
21. dub 2024

@petra993 blue robbins gumidci a serum, kvalita vlasu cca po mesici a pul, nehty hned, rostou uplne silene.

chlebika
23. kvě 2024

Já si oblíbila wecare beauty, ten podporuje pokožku, aby byla hydratovanější a hebčí. Nehty se mi taky zpevnily, na těch jsem to pozorovala nejdřív, pak na vlasech jde vidět zlepšení. Mé očekávání splnil v několika týdnech.