Dlouhodobý vlhký kašel + zánět vedlejších nosních dutin. Nemáte někdo podobně problémy?

nik123456
11. únor 2024

Ahoj holky , mám dotaz již od minulého roku co starší v září nastoupil do školky jsme stále nemocný nebo spíše já....neustaly kasel ..byla sem minulý tok v prosinci na rtg plic byl v normě potom ba alergo , astma také v normě...nakonec z alergo na Orl tak zjištěn zanet vedlejsich nosnich dutin nasazené 3 atb ale.nic moc úspěch neustale pokaslavani poslední rtg ukázal pouze zastene nosni dutiny bez hladinky teď v pátek sem mela.punkci nic sem nevysmrkala až na krev takže mě znejistuje co může byt to zastreni bez hladinky doufám že ne nic horšího doktorka říkala ať kdyby něco se objednám no ale tím ne ukončila...navíc děti sice doma kašlou ale čtvrtek než sem šla na punkci tak skrabani v krku najednou bolest na hrudi při kasli i pátek....ale teď opět jen kašlu osklive škrábe v krku jen občas ale spíše ne ale kašel stále mám takový chraplak .....bojím se aby to nebylo něco horšího nebi je možné že na hrudi mě bolelo jen ten jeden den? Na Orl když koukla jen do pusi baterkou řekla že vzdau to je. Podrážděné ta sliznice jinak nic....ale teda když chci kaslu osklive jak tuberak myslíte že minulý rok když sen v prosinci byla na rtg plic dokáže ten rentgen zachytit ještě něco i včas bez priznaku ? ....nemáte někdo podobný problémy jednou horší jednou lepší dlouhodoby kasel ? Nebo a jinak po punkci sem cítila bolest tváře horních dasni na te straně a pichani u spanku tak snad to patří k té punkci ještě občas cítím pichani u spanku ...jsem už z toho hotova má někdo stejný problém. ? ....Diky

nik123456
autor
11. únor 2024

Ještě teda chci dodat mám levou vybocenou nosni preprazku a na tu dirku si všímám že dycham hůře...ztěžka jak na tu pravou to je v pohodě