Cvičení břišních svalů po CS, bolelo vás to?

claircatherine
6. čer 2016

Ahoj, jsem měsíc po CS a v porodnici nám fyzioterapeutka říkala,že máme začít cvičit na šikmé břišní svaly 3 týdny po porodu a na příme 3 měsíce,po porodu. Včera jsem začala cvičit na ty šikmé a začalo mě to bolet. Stalo se to taky některé z Vás? Nebo by to vubec bolet nemělo a je něco špatně? Děkuju

sara84
6. čer 2016

Bolely me bricho pri cviceni i pul roku po.3 tydny je sakra brzo, mesic se nema nic zvedat,natoz cvicit...

bva
6. čer 2016

určitě necvičit tak brzo!!! Mě bolela jizva při určitých pohybech tři měsíce po CS a dokonce jsem četla, že by se nemělo cvičit až půl roku. Podle mě není kam spěchat s cvičením! Nech jizvu v klidu ať dobře sroste, ať pak není problém při dalším těhu.

claircatherine
autor
6. čer 2016

No tak to je ta fyzioterapeutka uplně blbá nebo nevim, hustila to do nás, jak musíme začit aby se svaly zaktivovaly... Moc děkuji holky

bva
6. čer 2016

@claircatherine jako za nama dochazela taky fyzioterapeutka, a ukazovala nam spis jak vstavat z postele, abychom nezapojily prave ty brisni svaly a jake cviky uz muzeme delat. Ale proste nic, co by zatizilo brisaky.

terez225
6. čer 2016

Rehabilitační byla mimo, došla a tady máte letáček. Začala jsem si cvičit sama asi 2 týdny po.( jsem hyperaktivní blbec zvykly na pohyb no) Už je to pul roku a stejně mě to bolí do teď 🙂

gepe
6. čer 2016

@bva taky jsem to tak mela, hlavne nezatezovat, netahat tezke atd., vcetne instrukci dochazejici fyzio v porodnici a letacku.