Covid a jen bolest hlavy. Měl někdo a prodělal ho?

11. únor 2021

Ahoj, chci se zeptat prodělal někdo Covid a měl jen bolesti hlavy? Už nevím co se děje, je to 5. Den, na bolest hlavy jsem nikdy netrpěla, ale tohle je síla. Nic jiného mi není ani nikomu z rodiny, jen syn má ve škole ve třídě tri pozitivní, vím to od včera. Magnesium beru, piju dost. Ale už je to fakt hnus.

zelenaesmolda
11. únor 2021

U me byla bolest hlavy pri covidu to nejhorsi

irmamala
11. únor 2021

Manžel a ten, od koho se nakazil, měli pouze bolesti hlavy.

autor
11. únor 2021

Děkuji za odpověď, nepotěšilo mě to. pockam ještě pár dní a když tak zavolám Dr.

martiniquest
11. únor 2021

Vim o cloveku, ktery mel take jen bolest hlavy. A i ja sama mam podezreni, ze jsem takto covid prodelala. Ale na papire to nemam. Charakter bolesti bylo mrazení cela. Prirovnala bych to k tomu, kdyz si date do pusy obrovskou lzici zmrzliny - namrzly mozek. A trvalo to tyden

autor
11. únor 2021

@martiniquest tak to je přesné, a jsou to i náhle bolesti, že dobrý dobrý a pá najednou bum a straně ostrá bolest. No uvidím, počkám, díky moc.

lalolita
11. únor 2021

Zkus se objednat na atigenni testy pokud můžeš. Výsledky mas do chvilku a vis.

martiniquest
11. únor 2021

Ano, to jsem takto mela taky. Vetsinou to netrvalo cely den, ale vracelo se to ve vlnach.

autor
11. únor 2021

@lalolita já si rikam jestli to není zbytečný, běžet kvůli bolesti hlavy na testy, ale zas si nemůžu dovolit být 14 dní zavřená doma a nerada bych někoho nakazila. Koukala jsem, že u nás je stejně volno až v úterý, tak zrušit to když tak můžu když to přejde.

mamikry
11. únor 2021

Manzeluv bratranek se zenou meli jen mirne boleni hlavy, ze to byl covid, zjistili zpetne, kdyz si nechali v udelat test na protilatky

marti89
11. únor 2021

Těhotenství? Byla jsem při něm velice citlivá na změny tlaku a počasí, ato i tak rok po porodu. Jinak jen bolest hlavy je velice častý příznak..

autor
11. únor 2021

@marti89 těhotenství vyloučeno, po porodu jsem už fakt fakt dlouho, ale moc děkuji za tip. Radši si na ten test skočím.

piskoteka
11. únor 2021

Měla jsem dva dny zvýšenou teplotu. Na test bych ani nešla, ale bolest hlavy která potom nastoupila byla teda síla! Takovou jsem nezažila. Je to 20 dní od prvních příznaků a občas se bolest vrací. Tak 2x za den na pár minut. Prevít jeden čínskej.

lentilkah
11. únor 2021

Bolest hlavy byla nejhorsi a jediny opravdu jasny priznak. Obcas se bolest vraci do ted, dva mesice po nakaze.

e7
11. únor 2021

Mám Covid a jsem dnes 6 den od testu a od včera mě poboliva hlava ale dost, chvíli klid a pak strašná bolest. Jinak mi nic není a nebylo, šla jsem na test, protože mám pozitivního přítele

autor
12. únor 2021

Děkuji moc všem za odpovědi.

petrahov
25. únor 2021

Zdravím, a po jaké dlouhé době vás přestala bolet hlava? Mě už bolí 4 den a je to nekonečné ☹

e7
25. únor 2021

@petrahov mě bolela jen dva dny a jen nárazově. Moje mamka měla bolesti hlavy cca týden 😔

tynka9
25. únor 2021

@petrahov zhruba týden. Nebyl to u mě teda jediný příznak - začalo to lehce zvýšenou teplotou, pak dost hnusnou bolestí celého těla (na to mi zabral paralen, když už jsem nevěděla, co se sebou), bolest těla trvala den, ale bolest hlavy přetrvala cca ten týden, deset dní. Do toho ztráta čichu, hodně silné závratě asi 3 dopoledne po sobě... průběh mírný, ale teda příjemné to nebylo.