Čištění kanálků. Bolí to hodně, ba naopak s injekcí vůbec?

19. dub 2021

Dobrý den.
Ve středu mě čeká čištění kanálků - 3jka nahoře. Naposledy mi čistili kanálky někdy v 15ti tak si to moc nepamatuji.
Boli to hodně? Nebo naopak s injekci vůbec? Zánět by tam být neměl..
Díky za každou odpověď.

sarkasv80
19. dub 2021

S injekcí to nebolí

petracig
19. dub 2021

s injekcí to vůbec nebolí, pohoda. Je to může být na dlouho a pak může být pár dní zub citlivější

honeya
19. dub 2021

Jak píší holky, vůbec to nebolí. Byla jsem asi 2 měsíce zpět, posraná až za ušima a nakonec bych si u toho skoro i schrupla😀 jen ta umrtvená půlka obličeje byla nepříjemná

zuzulinda16
19. dub 2021

Já už to podstoupila několikrát, naposledy jsem měla celý zub prokažený a neskutečně mě bolel a zubařka měla čas až za 3 týdny, takže jsem se dopovala práškama proti bolesti a potom mi nezabíraly injekce, na to pozor... Jinak to nebolí, až se zub dostane k sobě tak trošku pobolívá, ale nic hroznýho 🙂

misa905312
19. dub 2021

S injekci to určitě nebolí..já v těhotenství byla na čištění kanálků dvou zubu(stoličky) takže kanálků celkem dost ,bez injekce...taky jsem to zvládla ale příjemný to určitě nebylo...po porodu ještě na třetím zubu tak jsem to riskla taky bez a to už se mě trochu kroutili prsty u noh 😂

autor
19. dub 2021

@zuzulinda16 mě naštěstí nebolí jen je lehce a občas citlivý na studené.. No tak snad to bude v pohodě 😅 jsem podělaná až za ušima 🥴

evaviki
19. dub 2021

cistila mi dr. minulou stredu a usnula jsem u toho.. bud v klidu, v dnesni dobe to fakt nemusi bolet..

evaviki
19. dub 2021

a to mam extremni strach se zubare..

autor
19. dub 2021

@evaviki díky za povzbuzení, snad to bude v pohodě. Nejsem srab ale co se týká zubaře, se bojím.. Ale za poslední půl rok jsem tam jako doma..

evaviki
19. dub 2021

ja jsem srab, opravdu. Sla jsem tam se slzama v ocich. Neverila bych, ze usnu.. Kdyz odeznela anestezie, zacalo to bolet, ukoncila to hned, ze me nebude trapit. A to je 6, kdy je to des. Trojka bude ok.. Drz se, zvladnes to..

mandala
20. dub 2021

Se divím, co mám za zubařku, mě teda nic neumrtvovala. I tak jsem vydržela, ale musím přiznat, že bolelo...

amazonkajanik
20. dub 2021

Nebolí, ale mě to bylo nepříjemné. Jelikož mám v kelu krční páteř, tak ty vibrace mi do toho šly a točila se mi drobet hlava. Takže to teď odkládám, dokud nedám do kupy záda. Nerada bych sebou někde flákla 😁 a zubaře se nebojím a že jsem pár sadistu zažila 🤣

evaviki
20. dub 2021

@mandala tak to bych k ni uz nikdy nešla.. obdivuju, zes to dala.

terezia10
20. dub 2021

S injekci neboli to co bylo před tím bylo horší než kanálky 😃

hojda
20. dub 2021

Chodila jsem pravidelně s jedním zubem, nic mi neumrtvovala a bolelo to tedy hodně, ale byl v tom zánět a zubařka nebyla schopná najít jeden kořen, tak se nedařilo zánět léčit☹.

autor
20. dub 2021

@hojda já bych tam údajně zánět mít neměla - dle rentgenu a ani mě nebolí, jen je občas citlivý na studené... Mě dává injekci i na vrtání, takže doufám že s injekci to zvládnu 🥴😅

kacvac
21. dub 2021

Zrovna včera jsem byla. Bez umrtveni. Je to nepříjemné, ale neboli to. Myslím, že s umrtvenim to bude i pro citlivější osoby se strachem ze zubaře určitě zvladnutelne 🌷

autor
21. dub 2021

@kacvac děkuji za povzbuzení! Čeká mě to dnes v 16:30h tak dám vědět jak jsem dopadla.