Černá podkožní bulka na prstu. Zkušenosti?

marti89
26. bře 2020

Ahojky,
už 3 dny mam na kloubu prstu pod kůží tvrdou černou bulku, nikdy dřív jsem to tam neměla. Neměla jsem žádný úraz ani nic podobného, čím bych si vznik mohla vysvětlit. Jsem 15. tt a mam silné blicí stavy, 2x denně piju magnezium s B6, zhruba týden. Může to s tím mít nějakou souvislost, neměla jste některá něco podobného? Nechci hned plašit a letět do nemocnice, kožní má teď zavřeno - dovolená. Foto se mi nedařilo moc zaostřit..

jinajanna
26. bře 2020

Vypadá to jako prasklá cévka, takže taková malá podkožní modřina. Bolí to nebo svědí? Zatím s tím určitě nikam nelítej, kdyby to rostlo, tak pak. Pokud mám pravdu, tak to do týdne zmizí.

marti89
autor
26. bře 2020

@jinajanna Nebolí to a ani nesvědí, všimla jsem si toho při sundavání prstýnku, když se mi o to na kloubu trošku zadrhl. Je to tvrdé a dá se tím pod kůží trošku posouvat, proto mi to zarazilo..

pppaja
7. led 2021

Ahoj, mám něco podobného.. byla jsi s tím u lékaře?řešila jsi to?děkuji moc za odpověd

marti89
autor
8. led 2021

Po cca 4 týdnech to najednou samo zmizelo, přestala jsem nosit i prstýnek. Doktor tou dobou moc nefungoval, takže než jsem se tam mohla na objednání dostat, bylo to fuč..