Ceny zubních ošetření, jak se dnes pohybují?

michaela1891
3. kvě 2017

Nechávám si po porodu konečně upravit zuby. Jedno vrtání tam záleží co zvolím za výplň pak vytržení jedné osmičky co se mi napůl rozsypala a nová zubní korunka k tomu ještě dentální hygiena. Zubařky na mě vybalila takovou kalkulaci až mi málem vypadly oči z důlku. Sedm let jsem se zuby neměla problémy až teď.

betelgeuzz
3. kvě 2017

To může mít každý zubař jinak, liší se to i městy. Já teda za trhání osmiček neplatila nic, dentální hygiena u nás tak 500 - 1000, největší pálka bude asi korunka, s tou ale nemám zkušenost. Výplň jsem ještě nikdy neplatila, vždycky zdarma.

verkaver
3. kvě 2017

Tak u nás bílá plomba 900-1600 podle velikosti,léčba zubu 500 následný čep 1000 a korunka 3500. Čili nový zub se vším všudy 5000. Mazec no...

jiriknatal
3. kvě 2017

Presne, ceny se hodne lisi i co se tyce kraji. Zalezi, co si zvolite. Amalgamova vypln je hrazena pojistovnou, fotokompozit (bila vypln) ne a pohybuhe se ruzne. Korunka byva nejdrazsi z keramiky, ale zato je nejkvalitnejsi. Celokovova korunka je tusim jeste taky hrazena pojistovnou, nejsem si ale jista. Existuji dalsi moznosti materialu, nebo kombinace, zalezi o ktery zub se jedna🙂

simdan
4. kvě 2017

@jiriknatal mám dojem že amalgám je už zakázany dávat ale nejsem si jistá
Jinak plomba 650-1200,- podle velikosti díry čištění kanálků 500,- můj zubař si nebere nic za lokální anestezii ale někdo bere i 300,-

simdan
4. kvě 2017

Ještě k té korunce pryskyřici hradí pojišťovna další se pohybují ceny i 9tisic za jednu je to hruza

jiriknatal
5. kvě 2017

Jeste by zakazany nemel byt, nebo ne pro vsechny. Tak u nas si cisteni kanalku neuctujou, ikdyz najdou se i takovi. Nekteri si uctujou vsechno co jde. Nojo, jenze ta pryskyrice je na nic.. muze se pouzivat pouze na frontalni zuby, jinak se zkouse a take meni barvu. Kdyz uz tak je lepsi fotokompozit. A 9tisic za korunku je tedy pekna palka🙂) (pokud nejde o celokeramiku) hlavne kdyz laboratorni ceny jsou uplne nekde jinde.

tulikiss
5. kvě 2017

v tehotenstvi zvracenim sem si odrovnala zuby, uz pres rok chodim postupne na opravy a za kazdy zub (odvrtani stare uprava a nova plomba, umrtveni,..) davam od 2,5 do 3,8. uz sem tam nechala dobrych 20 000, je to des ale uz jenom dva zuby a snad bude klid. za zubni hygienu davam 600-800.

suskina91
5. kvě 2017

Ja za trhání osmicky nic neplatila, oprava horni levy jedničky a dvojky zdarma, prava dvojka za 200, korunka na jedničce zdarma (čep už jsem mela). Všechno mam barevně bily (nevim jaky plomby to jsou, nevyznám se) a není absolutně vidět, ze mi tam neco dělali. A je to aktuální info, tohle mi dělali minulej mesic.

suskina91
5. kvě 2017

Joooo a za zubní hygienu jsem plazila cca 300 a mela jsem v ceně mezizubní kartáčky.

junkka
5. kvě 2017

Tak ja mam moc sikovnyho zubare. Za amalgam neplatim samozrejme nic, nechavam si ho davat dozadu, mam s nim lepsi zkušenost. Bílá plomba za 500. Za cisteni kanalku si nebere nic a za vypln minule taky nic. Tak nevím jak to dělá 😀

junkka
5. kvě 2017

Jinak teda za trhání taky neplatim nic. Nechapu, jak muzou byt takove rozdily 😕

dandaa
5. kvě 2017

Trhani osmicek hradi pojistovna.Osobne si radeji priplatim za pecliveho a kvalitniho zubare.Mela jsem zubarku ktera mela vse zadarmo nebo za par kacek ale porad byl problem tak jsem presla jinam kde mi zubar daval zuby do poradku par let.Co navsteva to cca 1500kc -umrtveni,vrtani,bila plomba .Ted uz chodim jen dvakrat rocne na kontrolu a hygienu kde platim s piskovanim cca 1000kc.