Cbd. Je možné mít po jeho používání úzkosti?

16. srp 2022

Je možné po používání cbd mít úzkosti ?
Neměla jsem nic začala jsem brát dneska je to druhy týden a už mám za sebou 2 úzkosti je pravda na láčno ale nic mi nebylo až jednou ráno a dneska celej den. Asi je to blbost ale zeptat se musím díky

merope
16. srp 2022

Teoreticky by to naopak spíše mělo pomáhat - teda záleží, co přesně je to za cbd? Já mám jedno, co je v tom hromada omegy a dalších věcí.

autor
16. srp 2022

@merope jo pravé jsem si to taky myslela ale je mi divny ze to teda mám a predtim jsem nikdy neměla 🤷‍♀️🫢 proto mi to přijde zvláštní je to nějaká cbd s příchutí melounů 🤷‍♀️🙄 poradila mi to jedno paní ze používá a super chtěla jsem to na knedlík v krku kdyby to bylo psychického důvodu

cilkat
17. srp 2022

Cbd se často doporučuje u dětí s nerovnomernym vývojem... a co čtu zkušenosti rodičů, tak je to dost sázka do loterie. Většině pomůže, ale poměrně hodně lidí hlásí naopak výrazné zhoršení potíží.... Takže ano, myslím, že úzkosti rozjet může.
Často pomáhá začínat třeba na petinove dávce a pomalu navyšovat na plnou... ale nevím, jestli má u tebe tenhle pokus smysl - účinek by se tam dostavil nejdřív v řádu týdnů.

autor
17. srp 2022

@cilkat už sedim u psychiatra tak uvidíme jak dopadnu sestřička říkala úzkost ze mám tak asi ano

lv
17. srp 2022

Viz ostatní příspěvky, máš reakci,
https://konopne-lekarny.cz/2020/10/11/muze-se-c...