Bulka za poševním vchodem

katievee
18. srp 2016

Holky, moc vas prosim o radu ci zkušenost.. Jsem 2,5 měsíce po porodu a tyden po zavedení Mireny. Vcera mi muž nahmatal hned za posevnim vchodem nějakou bulku, zhruba o velikosti fazole. Nijak to neboli, ale kdyz si na no sahnu tak cítím takový tupý tlak. Hlavne nevim, jestli to mam uz od porodu, přítel si toho všiml az vcera. Nebo jestli to může byt od te Mireny. Můj gynekolog ma dnes i zitra na pptvoru zavřeno, tak nevim jestli s tim počkat do pondeli nebo jit k někomu jinému. Nechci nic zanedbat. Holky prosim, poradte a nemáte s tim některá zkušenost? Dekuji moc za odpovědi

maggie_
18. srp 2016

Ahoj 🙂 pokud to chceš řešit hned, určitě bych zašla na pohotovost ;) aby jsi měla klid a nemusela se stresovat 🙂

kittykat22
18. srp 2016

@katievee a nemoze to byt jazva z natrhnutia pri porode? Na makkom tkanive - napriklad aj rty z vnutornej strany - zostavaju bezne hrcky po ranach.

lv
18. srp 2016

já bych počkala do pondělí, nedráždila to tlakem, pokud to samo potíže nedělá

katievee
autor
18. srp 2016

Ja prave vubec netušim, co by to mohlo byt, ale dobry pocit z toho nemám :/ Odpoledne jdu k doktorovi co zastupuje toho mého, kdyz tam neni. Tak uvidime, co se dozvím, treba to nic hrozneho neni. Dam vam vedet, ženy. Jinak dekuji 🙂

katievee
autor
18. srp 2016

Holky, tak pry nějaká sraženina po porodu ci co. Bezbolestně odstraněno. Ale přišel mi na cystu velkou asi 3cm. Takze v klidu furt nejsem. Jak se tohle resi