Budu nemocný?

21. črc 2024

Ahojte som tu nový. Od začiatku roka som mal zápal nechta antibiotiká. Konca apríla ostal som chorý ďalšie antibiotiká. O 2 mesiace na to ďalšie antibiotiká na zväčšené bolestivé uzliny. Teraz som mesiac po antibiotikách. Nikdy som nebral takto často antibiotiká jak teraz. Včera som pocitoval v hrdle hlieny a nedá sa to vykašľať ani nič. Mal som aj zimnicu ale teplotu som nemal len sa pohyboval okolo.36,6,37,0. Som z toho psychicky vyčerpaný že zas ma niečo chytá. Beriem všetko možné kolostrum 800mg, lipo c 1200, vit d 2000. Alergologička mi dala imunor to som už využil.
Mal Som kliešťa bral som aj na to atb, ale infekcia našťastie sa nepotvrdilo z výsledkov krvi.

Vy tiež bývate často chorý? Ja to nedávam psychicky už lebo toľko liekov do seba dávať. Kúpil som crp rýchlotest neukázal nič. Pondelok asi pôjdem doktorovi nech mi zoberie krv.
Na hlieny beriem sinupret a ambrobene, a cítim lepšie tie hlieny že už idú hore snažím sa to vykasliavat.

Prosím pomôžte mi

sorboni30
21. črc 2024

Já bych to podpořila spíše sirupama , cajema bylinkovýma, ale rvát do sebe zas ATB je pro mě zbytečne ...zbytečně to to vymlátí imunitu, o to víc pak zase budeš citlivy na další nemoci.
Ano byla jsem celou zimu nemocná..jenže já mám strašně nízkou imunitu kvůli imonupresivnim lékům. Můžu ATB minimálně a ty beru když už je fakt spatne nebo jsou teploty.

autor
22. črc 2024

@sorboni30 bylinkové nemôžem. Aké sirupy mas na mysli? Včera som kúpil stoptusin na suchý kašeľ. Mám zapchripnuty hlas. Čo na to?

sorboni30
22. črc 2024

Šalvěj bonbony a čaj, cibulový čaj, stoptusin sirup atd po poradě s lékárníkem.

autor
22. črc 2024

@sorboni30 už sedím u doktora pre istotu nech ma vypočuje budem kľudnejší lebo cítim bolesť akoby na hrudi priedušky ale nekaslem

slecnami
22. črc 2024

Hele a nejsi ty náhodou tak trochu hypochondr? Teda jako pardon, ale z příspěvku na mě tak působíš....

autor
22. črc 2024

@slecnami Som hej..bol som u doktora hrdlo mám čisté aj priedušky

sorboni30
22. črc 2024

@slecnami mě to taky připadá..

dominikasn
22. črc 2024

Na teplotu se atb neberou, na sople, chrchel se atb neberou. Teplotu vylež, jestli potřebuješ neschopenku, jdi za doktorem. Existují obyčejné virozy, léčba je symptomatická. Dej si paralen, možná lexaurin. Do týdne budeš buď v pohodě, nebo umřeš.

murano26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
23. črc 2024

@murano26 denne užívam 800mg. Advence z českého výrobcu. Laktobacily iminity beriem na imunitu. No to ste ma fakt nepotesili že jedny antibiotiká zničí imunitu na 2-3 roky