Brnění v pochvě, co to může být?

rennik
30. zář 2014

Maminy zažila některá z vás ,, brnění nebo mravenční v pochvě?,, cítím to nepravidelně asi už 2 týdny a je to docela nepříjemné, žádné jiné problémy jinak nemám, ale z ničeho nic se objeví to brnění.. Nevím co to může být. Poradíte mi někdo?

helenamatyi
30. zář 2014

ja si myslim ze nato je nejlepsi lék pustit tehdy manzela na navstevu,mne kdyz se shromazdnuji mravenci v podbrisku tak zadam manzela o pomoc aby se mravenci rozutekly 🙂 a je po mravenceni

adrianka1712
Autor odpověď smazal
Zobraz
lrg
30. zář 2014

No tak pánům se říká, že v něm "hučí", tak tobě asi brní 🙂

diamanta
30. zář 2014

Ježkovi voči, já jak četla ten nadpis, tak jsem myslela brnění jako "brnění", podstatný jméno - název kovovýho obleku pro středověkýho rytíře, ale tak já mám s celým kojením zajímavý dislektický úlety.. tohle je ještě dobrý.
PS: brnění v pochvě musí bolet 🙂

pavlakucul
26. dub 2019

@rennik psala jsem ti zprávu

elinka555
26. dub 2019

Zapomenutý vibrátor?😂

zelenaesmolda
26. dub 2019

@rennik
to je jasne,mas alzheimera.schovala sis tam mobil,zapomela na to a ted ti nekdo vola.
asi si ten dotycny rika,ze ho mas v p.... kdyz mu to nezvedas a kupodivu se nemyli :D

zelenaesmolda
26. dub 2019

@diamanta
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
tak tos zabila :D

ada22
26. dub 2019

Nemůžeš mít skriply nějaký nerv? Asi bych se poradila s gynekologem , zda se s tím nesetkal a pak zkusila fyzioterapii.

rennik
autor
26. dub 2019

@elinka555 Boze lidi,ze vas bavi takhle rypat. Byl to skripnuty nerv a kdo nezazije tak nevi....

diamanta
26. dub 2019

lidi, je to z roku 2014, tak to nechte spát...

elinka555
26. dub 2019

@rennik je to myšleno v legraci😉 stačí se trochu povznést😉😉😉od kojení a každodenních starostí. Navíc je to z roku 2014😂😂

zelenaesmolda
26. dub 2019

@elinka555
tak treba ji tam brni porad,nikdy nevis :D

rennik
autor
26. dub 2019

@diamanta
@elinka555 prave proto ze je to stary prispevek tak se divim ze to nekdo resi

calvac
26. dub 2019

@rennik Kasli na nektere jedince,oni si zkratka pokoj nedaji. At se ti dari.

bayt
26. dub 2019

@ada22 Určitě skříplý nerv, ale nějakej kortikální :D