Bolesti břicha, nadmutost, test negativní

gwilien
27. lis 2017

Ahoj holky ,
S mím partnerem jsem už přes 3 roky a nikdy žádný problém nebyl, až doteď, 21.6.17 Jsem rodila, těhotenství bez komplikací a porod také. Asi po dvou měsících mě začalo při sexu a po něm strašně píchat jakoby na levém vaječníku. Při sexu jsem i přes vzrušení suchá a jakoby zavřená. První mentruace přišla 1.10. A byla tedy hodně silná, doprovázená silnými bolestmi. Trvala 6 dní. Další menstruace přišla 27.10. (Má běžná doba) a opět velmi silná s velkými bolestmi, ale trvala jen 3 d hodně silná, doprovázená silnými bolestmi. Trvala 6 dní. Další menstruace přišla 27.10. (Má běžná doba) a opět velmi silná s velkými bolestmi, ale trvala jen 3 dny. Další menstruace měla přijít 22.11. Příznaky PMS byli normálně jako vždy (žravost, akné, náladovost) ale MS nepřišla. S prvním dnem zpoždění jsem začala mít strašné bolesti břicha a začala být příšerně nadmutá, tento stav pokračuje dál. Chodím teď často močit a při čůrání mě to lehounce svědí. Mám býlí nezapáchající hrudkovatý výtok, ale ten mývám před MS vždy. Těhotenský test vyšel negativní. Nevíte co by to mohlo být?

raduna78
27. lis 2017

Prostydnutí, přemnožené kvasinky, zánět moč. cest... možností je hodně zajdi si k Dr. tady se to nevyzkoumá.
Jinak na suchou vaginu doporučuji lubrigační gel. Po porodu se to stává.

caseopea
27. lis 2017

@gwilien Může to být cokoli, nějaká infekce nebo jen prochladnutí, zajdi si k lékaři na prohlídku, on ti řekne více. Také doporučuji lubrikační gel, to se stává.

alcar
27. lis 2017

Muze to byt i poporodni hormonalni dysbalance. Ja rodila take v cervnu a bojuju s tim porad.

utrikocku
27. lis 2017

může to být endometrioza vzniká také hormonální nerovnováhou, ale těhotenství by jí mělo zlepšovat a kojení také