Bolest v krku. Kdy už jít k lékaři?

22. říj 2024

Zdravím, dobrý večer. Kdy nejdřív jdete k doktorovi s bolestí v krku? Bolest začala s rýmou v pátek,sobota bez bolesti,od neděle opět bolest v krku, rýma, kašel. Bolest je jak polykání přes žiletky. Teplotu nemám,ale nic na krk nepomáhá ani sprej,pastilky. Krk bych řekla, že je docela dobrý mám tam jen pár teček (bílých). Můžu doufat, že to povolí? V pátek odpoledne odjíždíme na víkend pryč

hanka_12345
22. říj 2024

vzhledem k tomu ze v patek odjizdis, asi bych sla k lekari uz dnes,pokud by to bylo na atb, at zacnou uz co nejdriv pusobit. Me to prijde jak angina. Ten bily "vřídek" plus ten nateklý čípek tak bych rekla no..dr vezme crp a dle toho vyhodnoti anginu zda ano/ne.
Ale pokkud nepomaha tak asi neni na co cekat

pavca1982
22. říj 2024

Nerozumím tomu proč si lidi fotí svůj krk a ústní dutinu a o svém zdravotním stavu prosí lidi na internetu? Pardon to je mimo téma. Jinak mě taky bolí týden v krku. Léčím čajem s medem a citrónem a cucám postilky na bolest v krku. K lékaři jdu až při horečkách nad 38°C trvající než 3 dny.

hanka_12345
22. říj 2024

@pavca1982 fotit si dutinu ustni je jeste zlaty, nedavno tu byl expert co si vyfotil prdel-roztazeny pulky a v ni hemeroid s otazkou jestli je to hemeroid...takze toto je jeste v pohode :D

autor
Včera v 05:08

@hanka_12345 děkuji za odpověď už čekám u lékaře,v noci to bylo šílené bolestí jsem vůbec nespala tak rozhodnutí bylo jasné