Bolest kyčlí. Pomohly by nějaké cviky, nebo doplňky stravy?

keksik002
30. led 2021

Ahoj všem, od cca 20tt doteď kdy má syn už 4 roky mě bolí kyčle, teď už ne tak často, ale když, tak nemůžu skoro chodit.. Potřebovala bych poradit, jestli by mi mohly pomoci nějaké cviky, nebo doplňky stravy apod.. Děkuji za odpovědi 🙂

krupka3
30. led 2021

Nech se vysetrit u doktora, jinak bych zkusila rehabilitacni cviceni a nejaky kvalitni kolagen.

ada22
30. led 2021

Asi bych se poradila s doktorem a pak fyzioterapeuta. Neměla jsem bolestí kyčlí nejak hrozné. Pomohlo mi zpevnění středu těla. Cvičila jsem cviky, které jsem znala ze semináře o posilování pánevního dna a pak takové dechové cvičení, které měla máma na plotýnky.

keksik002
autor
30. led 2021

@krupka3 právě u doktora jsem byla, vše v pořádku. Takže ani rhb nenapsali.. 🤷‍♀️

mamikry
30. led 2021

@keksik002 Zkuste se podivat na internetu po jogovych cvicich na uvolneni kycli. Jinak bych zkusila misto doktora zajit na fyzioterapii.

keksik002
autor
30. led 2021

@mamikry dekuji, no.. Funguje ted fizio?

mamikry
31. led 2021

@keksik002 Asi je to individualni, ale u nas funguje normalne. Je to zdravotni sluzba, na ty se snad zakaz cinnosti nevztahuje.

keksik002
autor
31. led 2021

@mamikry no u nás právě funguje jen s předpisem od doktora

mamikry
31. led 2021

@keksik002 Zkuste nekoho soukromeho. Ja tedy chodim bez doporuceni. Jen se to musi platit.

marketanova
18. únor 2021

Já mám doma podložku na cvičení a denně se protahuji, plus činky.