Bolest kotníku po běhání

anetlask
14. zář 2018

Ahoj holky, mám problém s kotníkem a zajímalo by mě, jestli někdo něco takového měl a oč jde. Je to cca 14 co jsem byla běhat, druhý den mě pak trochu bolel právě kotník ale za dva dny to přešlo, jak kdyby nic. A teď se mi z ničeho nic objevila zas bolest ale přichází hlavně v noci, když je noha v klidu, dnes to bylo ještě horší než noc před tím, tepe mě v něm, nateklý není a bolest se mi táhne jakoby směrem do lýtka. Jak kdyby šlacha, nebo nevím. Prosím, máte zkušenost?

zrzeckas
14. zář 2018

@anetlask pro jistotu zajdi k dr.... Me dela neco podobneho, akorat teda ja jsem si ho zvrtla a nemohla na nej ani stoupnout, ale mala mela 4 mesice, tak jsem nikde nesla, vse dobre a po skoro roce me zacal bolet, nejdriv me bolel k prstum i lytku a dnes uz spise kolem kotnika.... Sla jsem k dr a ta me rekla, ze uz ani na ortopedii s tim nic neudelaji a muzeme zkusit ultrazvuk jestli pomuze...... Asi bych se sla informovat aby tam pak neco nebylo spatne.... Jistota je jistota

anetlask
autor
14. zář 2018

@zrzeckas mmm, zvrtnutí to určitě nebude, to by snad bolelo hned a ne takhle zpětně, vždy během dne to trochu rozchodim ale v noci je to síla. Tak že by třeba nějaký zánět šlachy? 🙄

zrzeckas
14. zář 2018

@anetlask mozne to je nu 🤨 radeji s tim fakt zajdi, muze to byt kravina, ale taky ne. At nedopadnes jako ja, ja se toho pry uz jen tak nezbavim, jestli se mi to vbc podari

anetlask
autor
14. zář 2018

@zrzeckas Tak jo počkám ještě přes víkend, ať zas neplašim 🙂 Díky

hancazivocich
14. zář 2018

@anetlask - tipuju spíš šlachy...Pokud propneš nohu a pak jakoby přitáhneš špičku k holeni, tak pokud se objeví prudká bolest v lýtku...budou to spíš šlachy....