Bolest kostrče. Může to být porodem?

eloana
23. pro 2010

Ahoj holky rada bych se poradila -vcera me zacala hrozne bolet kostrc -podotykam neupadla jsem
bolest se stupnuje nemuzu sedet ani lezet
jsem pul roku po porodu je mozne, ze to je k tomu??
diky ra rady

emers
23. pro 2010

ahoj, to je náhoda, mně taky bolí a taky jsem neupadla, ani si nic jiného neuvědomuju a mám dítko taky půlroční... já už to mám asi 3 dny, ale není to strašná bolest, bolí to při chůzi a sezení... navíc jak je teď shon, tak na to nemyslím... jen jsem náhodně uviděla tvůj dotaz, tak mě to nedalo...

eloana
autor
23. pro 2010

@emers Ahoj me to zaclo bolet trosku taky asi pred 3 dny -vcera uz jsme is to uvedomovala a dneska si nemuzu sednou sedim na pul zadku. boli to i pri lezeni a pri c hozeni to uz zacina taky . tak nevim

reny01
23. pro 2010

@eloana zrovna jsem se chtěla sem juknout,kvůli tobě 😀

eloana
autor
23. pro 2010

@reny01 🙂 me to boli jak sv... asi budu muset navsivit chirurgii -to se teda desne tesim. hlavne nevim co si muzu vzit kdyz kojim

reny01
23. pro 2010

@eloana to věřím 😖 mě na to dali Algifen kapky 😕

rena2
23. pro 2010

Ahoj, tak me to bolí od porodu neustále,je to hlavne tim jak nosime svá batolátka🙂) Četla jsem to vsude... a ted posledni tri dny se nemuzu skoro narovnat je to opravdu horzny. Jediné co mi opravdu pomáha tak jsou ty náplasti votlaren tak doporucuji.....
A je to z toho tehotenství.....🙂
Nikomu nic nevnuciji 😔

emers
26. pro 2010

ahoj holky,
tak jak jste na tom? já mám do toho ještě průjem, ale je to nějaký divný, chvíli to bolí hodně, jeden den mám chvilku řídkou stolici, pak je to zas úplně vše normální, nevím zda to spolu souvisí či ne?! pokud se to bude zhoršovat, tak asi po svátcích taky někam zajdu... zatím se držím no...