Bolest břicha. Rozhozené hormony?

g_m
17. zář 2023

Ahoj, potřebovala bych poradit. Kvůli zdravotním důvodům mi museli v červnu vytáhnou tělísko Mirenu. Od té doby jsem menstruaci nedostala, jen mě pobolívá břicho, někdy víc, někdy míň, někdy vůbec. V srpnu mi doktorka dala na 14dnů užívat Norethisteron a pak měla MS dojít. Bohužel opět nic, jen jsem úplně slabounce zašpinila a bolelo mě břicho jako při MS. Teď břicho opět bolí, v týdnu už jsem z toho byla zoufalá. Volala jsem doktorce a mám znova na 14dnů nasazený Norethisteron. Podle minulého utz vše v pořádnu, nikde cysty ani nic, ale to břicho resp. podbřišek a střílí mi to do beder mě pořád dost často bolívá. Může se jednat o rozhozené hormony? Před tělískem jsem mívala bolestivou ms i ovulaci, tak mi to trochu přijde, že se to tělo nemůže dát pořád dohromady a něco se vevnitř děje... Děkuji (těhotná nejsem)

lencaa11
17. zář 2023

@g_m ty léky jsou na prd chce to se podívat víc do dělohy je možné že je tam endometrioza ,polyp atd ...hormonální profil bych si nechala udělat

g_m
autor
17. zář 2023

@lencaa11 Endometrioza tam není, byla jsem na laparo 14dní předtím, než mi vytáhli to tělísko...

lencaa11
17. zář 2023

@g_m tak bych si nechala udělat hormonální profil možná revizi dělohy to jsou někdy negativni účinky od tělíska

g_m
autor
17. zář 2023

@lencaa11 Mela jsem od teliska zanet delohy a byla tyden v nemocnici, o revizi nikdo nic nerikal 🤔