Bactoral. Máte zkušenost?

zutinka
Dnes v 11:30

Dobrý den,máte někdo zkušenosti?Jak dospělí tak děti.Moc díky

barborka09
Dnes v 11:44

@zutinka Užívám před spaním když mě bolí v krku. Zatím vždy zabral, ale neberu ho moc často. Zrovna v úterý mě začlo bolet v krku, tak jsem si ho před spaním vzala, včera večer také a dneska už mám po bolesti. Ale dnes večer si pro jistotu ještě jeden dám. A k tomu přes den kloktám vodu se třemi kapkami tea-tree oleje.

fyii
Dnes v 16:32

@zutinka davam dlouhodobe detem i sobe a krome nejaky rymy dobry.. Ja ho davam jako prevenci na streptokoka, ze podporuje toho dobryho a ten spatny pak neni

leymea
Dnes v 16:50

Davam uz vic jak rok. Pres jaro/leto ob mesic a pres podzim/zimu kazdy mesic. Davam jen detem, sobe ne. Mam pocit, ze to pomaha. Streptokoka nemeli, rymy snesitelnejsi, zanety stredniho ucha nemeli (tuk,tuk) a i mi prijde, ze maji lepsi imunitu (nic jineho jim nedavam). Budeme v tom pokracovat 🙂

malenka3
Dnes v 17:34

Rozporuplné zkušenosti. Loni mě vytáhnul ze streptokokové angíny, která nebyla tak rozjetá, zvládla jsem to ustát bez ATB.
Letos jsem ho nasadila dceři preventivně, aby se vyhnula zánětům středouší. Bohužel hned první rýma skončila brutálním zánětem středního ucha, způsobeným streptokokem. Dcera skončila na 15 dnech atb a píchnutém uchu 😢 takže jsem zklamaná a nevím, zda mu dávat další šanci.

kacka1994
Dnes v 17:35

Kluci brali loni dlouhodobe (zari az prosinec) a nepomohl - oba zanety stredniho ucha (a to jeden z nich na to netrpi), ten co na to trpi opakovane :/

leymea
Dnes v 21:09

@malenka3
@kacka1994 holky zkuste pri ryme preventivne kapat do usi Audiron. Muj mladsi syn mel pichany usi uz od miminka a od te doby co mu kapu Audiron tak to zvladame bez zanetu a kdyz nekdy rekne, ze ho boli ucho tak k tomu zacnu davat Nurofen a dobry. U starsiho syna teda Audiron nepomahal, ten zacal mit zanety ve 4 letech a mel i po vyndani nosni mandle. Ted se prave drzi (tuk,tuk), ale je mozne, ze proste z toho "vyrostl" (je mu 7) a Bactoral s tim nema nic spolecneho 🤷‍♀️