Antidepresiva. Měli jste podobně?

lucaaaaaaqa
14. zář 2022

Dobrý den ráda bych se zeptala na antidepresiva beru již 4 týdny Trittico na spaní a helex retard dnes už jsem nevydržela a jela na kontrolu dřív paní doktorka tam byla jiná takže mi dala pořád to Trittico ale dala mi k tomu neurol 0,5 a + místo toho helexu mi dala Asentru nějakou. Mělo by to být už lepší neříkám že odpoledne to lepší není ale po ránu mám pořád šílené stavy nemůžu vůbec fungovat proto jsem jela o 14 dní dřív paní doktorka mi chtěla dát injekci na uklidněný ale to jsem odmítla řídila jsem A bala jsem se a můj dotaz zní měla jste to někdo taky tak jedny prášky zabraly třeba jen na půl tak vám dali jiné a za jak dlouho zabraly bude to zase trvat tak dlouho nebo by mohl dřív a na neurol ale na ten mi asi každý řekne že je špatný prý ho mám jen na chvíli díky

lv
14. zář 2022

Je to kratkou dobu, Trittico je AD co působí na spánek, což u tebe byl ten hlavní problém, že? Helex byl na uklidneni, misto něj máš Neurol (oboje tedy spíš než naskočí plný účinek, c a 6 týdnů až 2-3 měsíce, než se ustálí). Asentra je AD, to by mělo pomoci na ty denní uzkosti, opět pocitej cca alespoň 2-3tydny, nez zacbe nabihat ucinek. Pardon za diakritiku.

lenkalubina
14. zář 2022

Asentru beru. Trvalo chvilku než zabrala,ale už ji mám 15 let...začínala jsem na 100 a teď jen 50...jsem v pohodě 😉

lucaaaaaaqa
autor
15. zář 2022

@lv ze začátku asi ano 3 dny jsem nespala q nejedla bylo to hrozny po prášku jsem sice začala spát ale úzkosti zůstali. V pohodě super dekuju ‘ no doufám ze to hude rychle

lucaaaaaaqa
autor
15. zář 2022

@lenkalubina no tak to je super to mám radost ! Já mám 50

lenkalubina
15. zář 2022

@lucaaaaaaqa tak to je víceméně udržovací davka😉

lenkalubina
15. zář 2022

@lucaaaaaaqa jo může to teď zhoršovat počasí...ale hlavně buďte co nejvíc v klidu☘ ustali se to

lucaaaaaaqa
autor
15. zář 2022

@lenkalubina to já doufám jen se bojím toho neurolu
Jak poznám ze mi zabrali ty antidepresiva když me vlastně budou tlumit ty neuroly? Nebo ze přes den po něm nebudu moc fungovat třeba ?

lucaaaaaaqa
autor
15. zář 2022

@lenkalubina do Toho se vrátil knedlík to už není možný

lenkalubina
15. zář 2022

Asentra má 6 týdnu než začne fungovat 🤷‍♀️ neurol mi napsala kdysi taky,ale ten je hodně navykovy,tak jsem ho nebrala.. knedlik je z dlouhodobého psychického vypětí...to jsem měla právě loni,když jsem přišla o miminko...časem to zmizelo

lucaaaaaaqa
autor
15. zář 2022

@lenkalubina já už ho měla taky 2 měsíce ale od ty doby co mám tyhle stavy tak zmizel tak nechápu proč je zase z5 :(
Vím ze má 6 týdnu ale když už beru Trittico tak doufám ze mi pomůže dřív 🥺 kdyz něco už v sobě mám

lucaaaaaaqa
autor
15. zář 2022

@lenkalubina to me moc mrzí to miminko :(
Já jen nemůžu fungovat a představa zase další týdny ? To je neskutečný už teď 4 týdny jsem čekala na Trittico co udělá 🥺🙄

lenkalubina
15. zář 2022

@lucaaaaaaqa stresujete se už dopředu. Musíte začít i myslet pozitivně a opačně. Říkejte si,že zaberou hned a že bude dobře.

lucaaaaaaqa
autor
16. zář 2022

@lenkalubina já vím ze jo ale je ráno a je mi zase hrozné zle břicho mi vyskočí 🥺🥺🥺