Alergie nebo svrab?

plexix11
19. čer 2023

Zdravím lidičky přítelkyni se před měsícem objevili příznaky alergie, kychani, slzení, rýma přidala se vyrážka s vodnatyma pupinkama po 3 týdnech kdy pupínky mytí přibývají nové obvodní lékař diagnostika svrabu nikdo z rodiny nic nemá nemá někdo zkušenosti přidám foto diky

zlataberta
19. čer 2023

Má to jen na rukách, nikde jinde?? Svědí to?? Hlavně v noci, když se zahřeje pod peřinou?

pampeliska1313
19. čer 2023

Nedela svrab “cestičky”? Spis než pupinky

plexix11
autor
19. čer 2023

Ahojky, má to i na brichu. Pár teček i na chodidle. Ale v noci to moc nesvědí.

pinkyy
19. čer 2023

A dr diagnostikovala svrab a nic ji na to nedala??? Urco dojit na kozni a dostane takovy krem ze siry. To musi byt pro chudaka hrozne neprijemne.

zlataberta
19. čer 2023

@plexix11 Myslím, že to svrab není, připomíná mi to spíše lichen planus....určitě zajít na kožní, co nejdříve.

plexix11
autor
21. čer 2023

Díky moc za informace, dostala po dvou dnech InfectoScab uvudíme co to udela

klpoiu
21. čer 2023

@plexix11 tohle je svrab jak vyšitý. I cestičky jsou vidět. On totiž nemusí ze začátku ani svědit. Je fajn , že už ma Infecto, je dobrý a opravdu zabírá. Jen doporučuju minimálně jednou namazat opravdu všude. Jedna aplikace by měla stačit. Pak stačí mazat jen místo kde se udělá případný nový pupinek a jeho okolí. A stávající postižené místo pro sychr. On svrab moc daleko neuleze. Zákožka přežije cca dva dny mimo tělo, určitě matrace,peřina,polštář a vše v čem byla dát na aspoň tři dny ven,nejlépe na sluníčko. Pozor na boty, ty taky. A svrab se nejlépe přenáší kůže na kůži ....takže pro sychr se namazat taky. 😉

pampeliska1313
21. čer 2023

@klpoiu teda. Obdiv! Já si pamatuju ty obrázky v učebnici na základce a tam to vypadalo opravdu děsivě, takže mi svrab přišel jako blbost.🤔ale jsem jen laik!:D

klpoiu
21. čer 2023

@pampeliska1313 to jsou asi už velmi těžké případy. Měli jsme bohužel svrab asi před dvěma lety doma. Tak to, bohužel, mám nakoukano. 🙄 Kamarádka si dotáhla svrab z dovolené. Takovej pěknej suvenýr a zadarmo, no neber to😂

pampeliska1313
21. čer 2023

@klpoiu takhle měla doma teta štěnice 🫣 její dcera měla výměnný pobyt se sborem kde zpívala, přijeli k nim holciny z ciziny a nakonec musela spálit gauč atd, neslo se toho zbavit 🙃

plexix11
autor
23. čer 2023

Tak pupínky se po infectuscabu vytratili, coz kožní řekla že pupínky po srvabu zůstavají i mesíc. Navíc ty pupínky měla vodnaté, s vodickou udajně je malá pravděpodobnost že po svrabu pupínky s vodickou jsou, vsechno náas ale svedí bud reakce po infectoscabu, nebo rádí asi psichyka

klpoiu
23. čer 2023

@plexix11 Nevím ,jak přišla na to,že pupínky jsou tak dlouho. Dcera po léčbě měla vše do pár dnů pryč. Jak se zabije, tak se hned hojí. A vodnaté byly taky. Byla vůbec na kožním nebo to je obvodní?? Pac je to opravdu blbost.