6 dní zpoždění. Je brzy jít na vyvolání MS?

melek5
2. únor 2024

Ahoj děvčata mám 6 dní spozdeni TT ten lepší negativní je ještě brzo jít brzo na vyvolání menstruace nebo mám ještě počkat? děkuji

honatko092
2. únor 2024

@melek5 6 dní zpoždění, to už by ve větsšině případů byl TT pozitivní. Udělala bych si v pondělí poslední test a zavolala bych na gynekologii a domluvila se co a jak.

nat
2. únor 2024

@melek5 ja kdyz mam problem,ze neprijde MS,chodim na vyvolavacku az po mesici zpozdeni....

melek5
autor
2. únor 2024

@nat no jenže já prave nevím jestli mám jen prblem nebo jestli jsem těhotná ještě skusim příští týden test jak nic tak mi doktorka veme krev a uvidíme třeba to bude jen cysta nebo tak něco

magdaveselkova
2. únor 2024

Já měla ve všech 5x případech pozitivní test už tak 4-5 dní před MS....

luciejonsztova
2. únor 2024

Udělejte ještě jednou test a uvidíte. Každopádně určitě zajděte k Mudr. Kamarádce nepřišla ms, dle krve zjistili, že má rozhozený hormony. Dostala tablety a během chvilky byla v poho. ☺️

lencaa11
3. únor 2024

@melek5 já bych počkala cca 14 dní pak bych zasla k lékaři není kam spěchat

melek5
autor
3. únor 2024

@lencaa11 taky si říkám protože já opravdu ani v kednom těhotenství neměla pozitivní drive jak za 14 dní spozdeni

pipilemons
5. únor 2024

@melek5 já to měla taky tak... Držim palce, ať je to tak, jak si přeješ 🙂

melek5
autor
6. únor 2024

@pipilemons a jak to dopadlo tobě?

pipilemons
6. únor 2024

@melek5 me to asi nedopadlo, dneska uz zadnej duch, ale to nevadi ♥️

melek5
autor
6. únor 2024

@pipilemons já dneska 10 dní spozdeni a test taky negativní zítra jdu na krev a na ultrazvuk

pipilemons
7. únor 2024

@melek5 tak drzim palce - ja mela vzdy testy negativni a mimino tam 😍🙏

melek5
autor
7. únor 2024

@pipilemons dám vědět jak sem dopadla za chvíli jdu k Dr....

melek5
autor
7. únor 2024

@pipilemons tak mimi tam není cysta taky ne volná tekutina taky ne injekcí mi nedala že sem mohla otěhotnět později a tak se mám přijít ukázat konec února že buď sem těhotná anebo to do konce února přijde tak teď si vyber 🤣🤣🤣 takže jsem nezjistila nic

lencaa11
7. únor 2024

@melek5 taky dobrý no ona většinou se injekce dává 14 + zpoždění tak uvidíte ke konci února třeba se povedlo a krev vám nevzali nebo sliznice jaká je ,vaječníky atd..

melek5
autor
7. únor 2024

@lencaa11 všechno čisté vaječníky děloha žádná volná tekutina a na tu sliznici neříkala nic právě