Myslíte, že zítra přijde RP?

9. pro 2021

Ahoj holky jsem čerstvě po PPM a od zari jsem na RP, docela uz se modlim, aby přišel.. kvůli Vánocům, hromada výdajů, vždyť to znáte ☺️ Výplatní termín mi vždy přišel 11., ale chci se zeptat, zítra máme 10. a 11. je v sobotu, myslíte ze to zítra přijde nebo až v pondělí? Stalo se mi uz v zari, ze 11 vycházelo také na sobotu a v pátek to přišlo.. ale když to vychazelo na neděli, tak až v pondělí. Co myslíte? Jak to chodí Vám? Mám air bank.. děkuji maminky🙂

xmisas
9. pro 2021

Vůbec nevím kdy je termín, ale dnes mi přišla poprvé.. 😂 za poslední dva dny v minulém měsíci..

michaelarousova
9. pro 2021

Me to prijde vzdy az v pondeli☺️Nevim jestli za to muze banka nebo urad ☺️

autor
9. pro 2021

@xmisas Je myslím až do 15. nebo dokonce ještě možná déle, teď bych kecala, ale vždy mi chodí 11. a normálně Vám přišla z úřadu, ze?😂☺️

ee.liska
9. pro 2021

Jaký jsi okres? Chodí to různě. Většina okresů se splatností jedenáctého dostane tento měsíc v pondělí. Jinak není stanoveno pevné datum, vždy mají čas do konce měsíce

autor
9. pro 2021

@ee.liska Pardubický

autor
9. pro 2021

@ee.liska Já jenom, že v tom září mi to taky přišlo už 10.😓

mishulka26
9. pro 2021

Mě má chodit 10. a přišel už dnes tedy 9.

autor
9. pro 2021

@mishulka26 Tak by mohl přijít zítra 🙏🏻

ee.liska
9. pro 2021

Zítra si cinkni sem a řeknou ti 🙂 A když zítra nic, v pondělí bude určitě 🙂

autor
9. pro 2021

@ee.liska Já mám právě ještě příspěvek na bydlení a vždy moje paní mi řekne kolem 10. se to posila, tak uvidíte jak to banka stihne… ale moc děkuji❤️🙏🏻
Proto se modlim aby zítra když už v to září to tak taky dorazilo..

ee.liska
9. pro 2021

Tak snad tři dny nejsou takový problém 🙂

autor
9. pro 2021

@ee.liska Nee, to jistě, že to zvládnu, ale raději bych pátek😂🙏🏻

ee.liska
9. pro 2021

Tak budu držet palce 🙂

autor
9. pro 2021

@ee.liska Moc děkuji zlata❤️🤣

lida9
10. pro 2021

ja teda nevim, ale fakt je tak dulezite, ktery den ty prachy prijdou? neni lepsi mit rezervu a neresit dny? tak ty darky hold koupis o par dni pozdeji ne? nebo o jeden darek kup min a usetrene prachy si schovej, at pristi mesic zas nepocitas dny, kdy prispevek prijde...

zrzeckas
10. pro 2021

Mam výplatu 10. A dojde mi to podle toho, ktery je to vikendovy den... Kdyz sobota, tak tak vetsinou v patek, kdyz nedele tak v pondeli.... Nekdy se to opozdi, jednou prekvapeni a doslo to o par dni driv a jednou jsem cekala az do konce mesice nebot se jim nechtelo

autor
10. pro 2021

@lida9 Děkuji za poučení.

autor
10. pro 2021

@zrzeckas Jasne, dekujii❤️

areh
10. pro 2021

Už ho mám na účtu...

autor
10. pro 2021

@areh Super, děkuji moc❤️

kacenka1111
10. pro 2021

Také mám na uctu

autor
10. pro 2021

@kacenka1111 Já taky už 😍🙏🏻

jako_mala_holka
10. pro 2021

Jako nevím přesně odpověď na otázku, ale mně chodí 11. den v měsíci, když je to víkend, tak až v pondělí... Kamarádka o pár km dal v jiném městě to má jinak, té už přišel