MD a PPM. Mám nárok?

17. čer 2022

Ahojte, potrebuji poradit ohledne nastupu na MD.. Termín porodu mam 30.8. - tedy nejdrivejsi nastup na MD 5.7. a nejpozdejsi 19.7. .. jde mi o to, ze mi opravdu tak tak vychazi tech odpracovanych 270 dnu abych dosahla na PPM.. resp 270 dnu budu mit odpracovano 16.7. .. muj dotaz zni, zda kdyz nastoupim uz toho 5.7. .. dostanu PPM? neni mi uplne nejlip a uz bych rada zustala doma, ale pokud by mi kvuli tem par dnum mela utect PPM tak to v praci samozrejme vydrzim.. Dekuji za odpovedi🙂

j.a.n.i
17. čer 2022

Ne, nedostala bys.

uzivatelkapetra
17. čer 2022

Případně vyber dovolenou, to by mohlo fungovat ne?

lencaa11
17. čer 2022

Počítá se to před nástupem na MD těch 270dni odpracováno

swan42
17. čer 2022

Jestli mas jeste nejakou dovolenou, tak doporucuju vybrat,pokud to neni pro zamestnavatele problem.
Taky uz jsem pred MD mlela z posledniho (bylo leto, prace hodne narocna a dojizdela jsem busem po stredoceskych-cti rozbombardovanych- silnicich 😂), tak jsem si vybirala 2-3 dny v tydnu uz 3 mesice pred porodem...

autor
17. čer 2022

Dekuju za odpovedi!🙂)

slunickovao
17. čer 2022

Zkuste se domluvit s vaším doktorem. 😉

autor
17. čer 2022

A zadost o PPM co mi dala dr na gynde predavam zamestnavateli, ten socialce a ti to vyrizuji a vidi tedy kolik dnu mam zaplacene nemocenske pojisteni a na zaklade toho mi tu zadost schvali? Hraje tam roli jeste neco?