Kdy nejdřív můžu na mateřskou?

ataner88
20. kvě 2020

Jsem uplne tupa a nedokazu se dopocitat datumu,kdy nejdriv a kdy nejpozdeji muzu nastoupit na materskou 😂 termin porodu mam 3.9.. jestli pocitam spravne tak nejdriv muzu 9.cervence? Pocitam,ze na neschopence mi to budou chtit ukoncit co nejdriv.

ninive211
20. kvě 2020

Ano, nejdřív 9.7.

papousekpaja
20. kvě 2020

6 az 8 tydnu pred terminem, tzn ze i me to podle vypoctu vychazi nejdrivejsi nastup 9.7., ale tim ze jsi na neschopence by bylo prave lepsi nastoupit spis tech 6 tydnu pred terminem. A nevim jak u tebe, ale me se doktor zeptal, kdy chci na MD nastoupit a pak to jeste trosku pomotal, tak mi i "posunul" termin o 2 dny (prepsal v prukazce) abych o ty dva dny MD neprisla. Tp jsem mela prvni ted 8.6, prepsal na 10.6. Ale maly prijde na svet ted o vikendu, v patek mi zacinaji vyvolavat porod. Uz totiz zacina hur pracovat placenta.

puhelin
20. kvě 2020

Ja jsem kvuli vychazkam z neschopenky na MD nastupovala co nejdriv.

saarunka
20. kvě 2020

@puhelin ani se nedivim ,taky uz me to nebavi. Mam vychazky psane do 4 takze pecka. Jeste dva mesice a koncime s vychazkama😅😅

ataner88
autor
20. kvě 2020

@papousekpaja ja uvidim,jak se s doktorem pak domluvim a jak na tom budu. Pokud budu celkem fit,tak bych asi ukoncila driv skrz vychazky,ale pokud budu otikat a doma lezet,tak bych sla co nejpozdeji na materskou.

ataner88
autor
20. kvě 2020

@puhelin uvidim jak mi bude a jake bude pocasi. Abych pak radeji nelezela doma v klidu a ve stinu 😂

puhelin
20. kvě 2020

@ataner88 V lete je prijemnejsi jit ven navecer, klidne se i projit, mit pohyb. Potrebujes silu na porod.

hermanka88
20. kvě 2020

@puhelin taky to tak mám,nastoupila jsem minulou středu, ať už nejsem omezena vychazkama.

shiraz89
21. kvě 2020

Taky jsem nedávno přestupovala z neschopenky na mateřskou a na vybranou mi nedali a přiklepli to přesně na těch 6 týdnů předem s tím, že "tak to prostě vychází". Bylo mi to ale v podstatě jedno, tak jsem to víc neřešila. Zkus se zeptat gyn, jestli je na to při přestupu z neschopenky nějaké pravidlo 🙂 Jinak těch 8 týdnů by ti vyšlo na toho 9.7. jak píšeš.

ataner88
autor
21. kvě 2020

@shiraz89 zeptam se na dalsi kontrole. Jako vcelku mi to je jedno, bud budou kacky navic anebo budu ,,volna,,bez vychazek 🙂