Došel vám rodičák?

11. črc 2022

Vy kterým chodí rodičák 9. nebo 10., došel vám už? Jsem koukala na účet a pořád nic. A vždycky ho posílají dopoledne...

hezz17
11. črc 2022

Bezne chodi 6. A zatim nic. Asi ty svatky..

leniczka23
11. črc 2022

Vydrž přijde. Tě to měsíc mají trošku zpoždění.

autor
11. črc 2022

Tak teď akorát došel 😊

leniczka23
11. črc 2022

Říkala jsem si, že píšeš že vždy chodí dopoledne a přitom dopoledne stále mělo být víc jak hodinu 😉

autor
11. črc 2022

@leniczka23 Jo ale já byla zvyklá že vždycky kolem 9-10 byl 🙂

jjasmina
11. črc 2022

A není to jedno těch pár dní?

kubesovaadelka
11. črc 2022

@jjasmina někomu to jedno není, pokud není finančně zdatný, tak čeká na každou korunu co přijde, aby dítěti mohla koupit pliny, například... Neříkám, že zrovna tohle je ta situace, že paní potřebuje peníze, hned teď včil, ale někomu může pár dní udělat pěknou čáru přes rozpočet. Kór když má třeba trvalé příkazy apod a teď tam ty peníze nejsou.. Byli jsou a budou chudí a ti opravdu ať dělají co dělají žijí ze dne na den a čekají na další penízky jak na smilování a pár dní navíc když nemají co dát dítěti opravdu nepočkají..

autor
11. črc 2022

@kubesovaadelka Tohle opravdu není můj případ, já rodičák k živobytí nepotřebuju, navíc jak jsem psala že jsem zvyklá že to chodí 9-10 tak jsem nemyslela datum ale čas 🙂

hezz17
11. črc 2022

@jjasmina me spis fascinuje, ze se pokazdy najde nekdo, kdo se tomu jakoze ohromne divi, ze snad na par dnech nezalezi, aby mohl dat najevo na anonymnim foru ze ma navrch 🙄 gratuluju

drep
11. črc 2022

@hezz17 já na tyhle dotazy neodpovídám, ale upřímně, jsou naprosto hloupoučký. Je to asi jako dotaz, jestli už máme uvařený oběd. My, co jsme si ho uvařili den předen, tak už od večera. Ty, co začaly vařit v sedm ráno, tak už finišují nebo mají hotovo. A ty co začaly vařit před půl hodinou si na něj ještě musí počkat🤷🏻‍♀️
Aneb pro to, kdy komu přijde rodičák, je naprosto irelevantní, že myšičkabublinka ho dostala 8., lenicicka111 ho dostala 9. A drzaholka0 ho ještě nedostala. Upřímně fakt nechápu, k čemu ta informace, kdy někdo z úplně jiného okresu/s jinou bankou atd dostal RP.. Jako o to dřív ji fakt nepřijde.

lenulacek
11. črc 2022

Teď jsem se divala a v půl 11 skočil na účet
Brno - equa

hezz17
11. črc 2022

@drep ja nerikam, ze ten dotaz ma nejakou hodnotu. Ja rikam, ze se vzdycky najde takova co musi mit tu odpoved “a neni jedno jestli dneska nebo za 3 dny?” Aby mohla byt ve virtualnim svete poplacana po rameni ze ona neni t cekatelka na davky 🤦🏻‍♀️

kubesovaadelka
12. črc 2022

Však jsem psala, že neříkám že je to váš případ, ale někdo jiný, se může totálně na dně zeptat na stejnou otázku jako vy, že čeká každou minutu, kdy může vyrazit do obchodu dítěti nakoupit a pak dostane odpověď a není to jedno těch pár dní, kdyzt zrovna maminka třeba nemá dát dítěti do najíst.. ale jak už jsem říkala, není to třeba váš případ, jen čistě hypoteticky kdyby byl, tak myslím že tahle odpověď a není to jedno těch pár dní by mě srazila do kolen. Kdo se nikdy neocitl v takové situaci těžko chápe.❤️😊