Zmenšení prsou. Máte zkušenost?

niki15632
29. srp 2022

Ahoj holky,
Chtěla jsem se zeptat. Poslední dobou mám opravdu velké problémy se zády. Už kdysi mi doktorka nabídla zmenšení prsou (mám 85G). Já jsem ji řekla že si to rozmyslím ale pak už jsme o tom nemluvili. Poslední dobou nad tím hodně přemýšlím a nevím. Bojím se aby mi to pak třeba nebylo líto nebo tak. Nemáte někdo takový zákrok už za sebou a popřípadě jestli byste se nechtěli podělit o své zkušenosti?
Moc Děkuji.

kelerub
29. srp 2022

@niki15632 Líto? Jak by někomu mohlo být líto tahat takové monstra 🤣 Já mám 85M a kdyby mi doktorka nabídla zmenšení na pojišťovnu, nebrala bych si ani vteřinu na rozmyšlení. Mi naopak doktorka řekla, že pokud kvůli monster nemám žádný zdravotní problém, tak to na pojišťovnu nepůjde. Co bych za tuto nabídku dala. Moct si koupit normální oblečení, né o 4 čísla větší jen proto, abych tam nacpala kozy, koupit si podprsenku jen za pětikilo a ne za 2000,-, moct si jít zaběhat, lehnout si na záda...

niki15632
autor
29. srp 2022

@kelerub Jo ja vím ale stejně je to zákrok viď😂. Já mám kvůli tomu hodně velký problémy se zády. Nechápu jak někomu kdo má Mka to nedají na pojišťovnu. Vždyť musíš mít taky velké problémy ne?

drep
29. srp 2022

@niki15632 já mám pár pacientek, jedna byla půl roku v PN pro komplilace v ráně a vesmeš se všechny shodují, že by znova nešly

leymea
29. srp 2022

Ja osobne nemam zkusenost, ale moje byvala kolegyne na tom byla a strasne se ji ulevilo a urcite nelituje.

kelerub
29. srp 2022

@niki15632 To určitě. Já mám tedy kolem sebe jen ženy, které si nechávaly prsa zvětšovat a ty tu dobu rekonvalescence protrpěly. Prý to bolelo jak sviňa. Ale i tak bych šla, kdybych měla tu možnost. Hele já ti řeknu upřimně, že kromě těch kosmetických problémů mě nic netrápí. Nebolí mě záda, nic. Tedy občas ano. Ale kupuju kvalitní podprdy, které je pěkně drží a mým zádům neskutečně uleví.

niki15632
autor
29. srp 2022

@kelerub taky kupuji ale už mi nic moc nepomáhá ani rehabilitace 😕

niki15632
autor
29. srp 2022

@leymea taky jsem slyšela, že je velká spokojenost

niki15632
autor
29. srp 2022

@drep to je hrozný, toho se taky bojím :(

guliii
29. srp 2022

Taky dlouho přemýšlím o zmenšení, ale já na to ještě nějaký rok nepůjdu, nejdřív chci odkojit děti. Jak bych byla ráda kdyby po kojení zůstali menší, ale to asi nehrozí. Taky se bojím operace, kdyby šlo jen vzhled a nepohodlí tak do toho asi nejdu, ale právě přidávají se i zdravotní problémy a to mám velice kvalitní podprsenky a cvičím. Takže tě chápu. Mám také G.

sinicka
29. srp 2022

Moje teta byla na zmenseni (jak ona rika hlavne na zkraceni) a je mooc spokojena. Hodne se ji zmenil i styl, nosi obleceni co driv nemohla, podprsenky si kupuje v Sinsay, sport je lepsi.. ja pujdu snad pristi rok, protoze mam taky obrovske.. omezuji me + psychika, no ale to tady asi vsechny znate.. kdybych mohla pres pojistovnu, tak nevaham ani minutu.. zada me boli a hrbim se, ale nechce se mi litat po doktorech a rehabkach.. pri mych 170 cm a 50 kg mam prsa jak Ceterova.. 🤷🏼‍♀️
Prijde mi mnohem vice sexy a ženské nosit např. topy bez raminek atd.. co naplat no 😀

niki15632
autor
31. srp 2022

@sinicka to mi povídej já mám 150 cm 😂😂