Žehlička na vlasy. Která neničí vlasy?

lidija1234
3. led 2022

Ahoj maminky, po porodu mám hrozně zničené a nekvalitní vlasy. Moje žehlička mi vlasy upaluje. Máte některá zkušenost s fakt kvalitní žehličkou co tolik neničí vlasy ? Jinak ano vlasy žehlit musím vypadám jinak jak čarodějnice 😂popripade nevíte nebo nezkusil jste nějaké narovnání vlasů ? Já zkoušela domácí brazilský keratin ale příprava složitá a moc rovné to dlouho nebylo. Předem moc děkuji všem za rady a zkušenosti 🙏😇

danulka04
3. led 2022

@lidija1234 Já teda nejsem po porodu, ale vlasy mám celý život hrozně jemné a nekvalitní, žehlím si je taky a mám je z toho zničené. Rada je asi žehlit na nízkou teplotu a používat přípravky na ochranu vlasů před teplem. Já se snažím alespoň víkendy, nebo dny když nejdu do práce nebo mezi lidi nežehlit, aby si vlasy odpočinuly.

lidija1234
autor
3. led 2022

@danulka04 používám všechny možné přípravky a žehlím max na 160,ale i tak mě zas tak nevadí že jsou zničené ale to že mi žehlička vlasy upaluje 😳a to jí mám docela novou

nikoulinka
3. led 2022

Ahoj, měla jsem taky problémy, jak ty píšeš. Dva roky zpět mi Ježíšek nadělil tuto. A nemůžu si stěžovat. Už se nic nepálí 🤣

https://www.datart.cz/Pece-o-vlasy-REMINGTON-Sh...

lidija1234
autor
3. led 2022

@nikoulinka moc děkuji🙏co bych dala za rovné vlasy 😂

levandule_k
3. led 2022

@nikoulinka Myslím, že tam jsou důležité ty keramické desky, mám podobnou 🙂

@lidija1234 Jinak to chce přípravky na žehlení z kadeřnických potřeb, některé kromě termo ochrany mají i uhlazovací efekt. Pokud jsou vlasy hodně nepoddajné, tak možná to chce jiný šampon a kondicionér.

joyjka
3. led 2022

Ahoj, taky jsem měla častým žehlením zničené vlasy. Na radu kadeřnice jsem si koupila Steampod a nemůžu si ho vynachválit vlasy vydrží krásně rovné do umytí a nejsou zničené, je za potřebí na vlasy dávat 2 přípravky k tomu určené na bázi kreatinu. Je teda drahý, ale pro časté žehlení super.

mamikry
3. led 2022

@lidija1234 Zehlicku bohuzel neporadim, ale kamaradka, celozivotne nastvana na svoje krep vlasy, se vykaslala na zehleni a zacala s curly girl metodou, a teda musim rict, ze vlasy se ji hodne srovnaly a ma ted krasne vlnky. To jen, kdybys chtela s tou kvalitou treba zkusit neco udelat. 🙂

victress
3. led 2022

@joyjka Steampod myslíš tu žehličku za 7000 Kč?

kajaros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krisstina93
13. pro 2023

A jakou mas teď? Nicméně ono proste vlasy bude ničit vše, i sebekvalitnejsi zehlicka a přípravky to nezachrani. Pokud se zehlis každý den, tak se to projevi no, jsou to nepřirozeně vysoké teploty. Nekoukalas na cgm metodu? Taky sem měla vlasy jak čarodějnice a s tou metodou sem zahodila zehlicku i fen a mám krásné vlasy se skoro afro prstýnky :D