Shellac nehty. Je normální, že mi paní brousila můj přírodní nehet?

kopretina9272
18. únor 2022

Dobrý den, dnes jsem byla na shellac nehtech. Shellac metodu jsem zvolila z důvodu že tolik nehty neničí a je šetrnější (o dost více než gel lak), protože své nehty mám přirozeně zdravé a pěkné. Shellac jsem chtěla protože si nehty lakuju a to velmi často a nebaví mě to. Akorát mě velmi udivilo že mi paní začala brousit můj přírodní nehet. Protože všude co jsem si o této metodě přečetla tak se píše že by se nehty neměly před aplikací shellacu broust. Co si o tom myslíte? Jinak nehty vypadají celkem pěkně, ale příště už si je nedám. Jsem celkem zklamaná protože jsem se těšila jak pak nehty nebudou zničené. :(

kekita
18. únor 2022

@kopretina9272 jsou jenom 2 možnosti - buď to nebyl cnd shellac (většina manikérek gellakům od jiných značek říká shellac), nebo prostě nezná správný postup... 😉
Originál lahvičky vypadají jako na fotce a to jak báze, tak barva i top.

kopretina9272
autor
18. únor 2022

@kekita právě přesně tyto lahvičky měla nehtařka, tak asi nevěděla jak na to. Ale zase mi to přijde jako základ vědět to když to mají v nabídce🙂

kekita
18. únor 2022

@kopretina9272 mozna to dela automaticky, ptz vsechny ostatni gellaky se piluji... 🤔 ale pokud ti to vzala jenom bufferem (brusnym blokem), tak to poskozeni nebude tak hrozne-to vezme jenom tu vrchni mastnou vrstvu. Hodne zalezi na sikovnosti nehtarky.
Kazdopadne original postup je bez brouseni s odmastenim scrubfreshem.

zizkmi
19. únor 2022

@kopretina9272 na shellac jsem chodila nekolil let. Pokazde kdyz ho nehtarka sundavala, nebo i ja doma, tak jen nehty zabalila do alobalu s tamponem napustenym odlakovacem a pak lak jen sloupla. Brousila ho jen jednou a to kdyz jsem byla u jine a ta pouzila neoriginalni lak ( lahvicky vypadaly uplne stejne). To mi pak musela zbrousit i muj nehet.