Shein. Odpovídají velikosti skutečnosti (hlavně u dětských bot)?

annoonniimm
19. únor 2024

Zdravím, chci se prosím zeptat zda průvodce velikostí na Shein odpovídá pravdě.. zajímá mě nejvíc u bot (dětských) děkuji.

rosie18
19. únor 2024

@annoonniimm chce to peclive merit u kazdeho artiklu zvlast.

annoonniimm
autor
19. únor 2024

@rosie18 to ano u nich je každá bota jiná velikost 16 tam má třeba 13cm a bota 21 má 15cm v českých měřítkách má 21 13 cm.. tak nevím

magdaveselkova
19. únor 2024

Boty jsem teda neměřila ale s oblečením mám špatnou zkušenost. Vždycky se poctivě měřím a podle toho co tam mají zvolím velikost aby odpovídala. A jestli jsem se trefila 1 z 10... Buď to bylo velké či malé. Takže oblečení už tam nekupuju

rosie18
19. únor 2024

@annoonniimm proto rikam, ze je lepsi tebou namerenou velikost porovnat s jejich uvedenou. Kupovala jsem nekolikery saty,kazde byly jina vslikost, ale vsechny sedely dobre.

rosie18
19. únor 2024

@magdaveselkova potom byl asi zvolen spatny strih. Kupovala jsem nekolikery saty a velikost vzdy v pohode.

michaela666
19. únor 2024

Pár kousků pro sebe jsem tam zkoušela a bylo to 50/50. Měřeno a objednáno podle jejich tabulek a půlka věcí neseděla.
Promiň za nevyžádanou radu, ale zrovna boty pro dítě bych tam nekupovala. Vzala jsem si letní sandále a zpracování katastrofa, takže bych se bála že dítěti zničím nohy hned v začátku. Sama si koupím všemožné módní křusky za pár stovek protože je mám na noze dvakrát za léto, ale dítku radši kvalitní bazarové + nová vložka než čínský šmejdy.

krisstina93
19. únor 2024

Lepší koukat na recenze zákazníků, jestli velikost odpovídá, ale upřímně boty bych tam nekoupila, to bude strašná kvalita, akorat tak na oddelani nohou.

annoonniimm
autor
22. únor 2024

@michaela666 @krisstina93 chci je jen pro malou na svatbu nechcou se mi kupovat sandálky na pár hodin za x peněz..

elesse
22. únor 2024

Boty jsou jeste vetsi strelba nez obleceni, tam mam uspesnost tak 80%. Boty mi prijde ze je uplne nahodila velikost, nekdy miniaturni, nekdy obrovske, kvalitou ale az na malicke vyjimky uplne strasne. To bych ji radsi nechala normalni boty…

veroniquecz
23. únor 2024

@annoonniimm zkus bazarky. Jsou tam mnohokrát krásné botky za par peněz.

michaela666
23. únor 2024

@annoonniimm Na TOM bazaru se mi teď podařilo ulovit letní sandále pro dítě od kvalitní značky za 150,-. Vypadají jak nové, zkus se podívat i tam.

krisstina93
23. únor 2024

@annoonniimm koupila bych přes bazar, já tak koupila malé sandalky za 40kc, nádherné, jako nové. Případně třeba nějaké výprodeje, to sem zas koupila asi za dvě stovky barefoot balerinky, taky sem je chtěla jen na svatbu a pak je nosila ještě půlku leta.