PMU obočí. Dělají se jizvy?

21. zář 2024

Ahoj holky, chtěla bych poprvé na pmu obočí, metoda stínované obočí. Vypadá to hezky, já si maluji obočí tužkou, nebaví mě to, chodila jsem na barvení obočí, ale vydrželo tak dva max tři týdny a těch peněz...
Chtěla bych vědět, čeho se nejvíc děsím a to jsou jizvy po pmu. Dělají se? Jaké máte zkušenosti? Moc díky 🙂

lv
21. zář 2024

Nedělají, vydrží to tak půl roku, rok

barulina
21. zář 2024

Mě teda vydrží permanentní dva roky, nebo tak vydrželo by i dýl, ale chodím cca co dva roky na opravu

similenka
21. zář 2024

Jizvy se nedělají. Mrkni se na FB nebo IG janys_phibrows Má krásné fotky .

bbn
21. zář 2024

Mám taky pmu obočí a rty. Udělaly se mi přímo po akci pouze malé stroupky, ty podle vysvětlení tatérky sami odešly, žádné jizvy nemám. Mám pmu rok, nijak extra se nemažu, ani krémy s spf a i po roce jde hezky vidět, zubař se mne ptal, jestli jako nevadí, když mi rozmázne rtěnku ☺️ takže já jsem i po roce velmi spokojená.

eloana
22. zář 2024

Mám PMU oboci i rtu.....jizvy se fakt nedělají...nebo neznam někoho, kdo by měl jizvy...obojí nám už rok a pul. ..stále drží...oboci mám již po druhé a nikdy žádný problém.....pouze pusa mi po druhé hooodne otekla, ale jen jeden den. PMU rtu se nedoporučuje pokud trpis na opary...ale u oboci je to v pohodě

dashyyy
23. zář 2024

Já mám po PMU jizvy na obou obočích, špatně mi to drželo, za půl roku to bylo jakoby nic, ale mám celkem problematickou pleť a na takovou bych to nedoporučila