Padání vlasů - co na to pomáhá?

kristy28798
27. srp 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo nevíte o nějakých vitamínech, šamponech proti padání vlasů popřípadě na rychlý růst a hustotu, Už si nevím rady vypadala mě tak půlka vlasů všude doma se válí vlasy a hrozně mě to rozčiluje. Nechci vyhodit peníze za nějaké přípravky které nemá někdo ozkoušené a nefungují. Můžete mě tedy něco doporučit předem moc děkuji

bublina26
27. srp 2018

Ahoj, taky mi začali padat vlasy, zachránil mě šampon PLANTUR 39 a tablety PLANTUR 39, v reklamě je sice uvedeno, že pro ženy po čtyřicítce ale toho se neboj, mě je 19 a moc mi to pomohlo... jen první davka tablet tedy první měsíc, žádné zlepšení ale po druhém měsíci užívání je vidět rozdíl. Tabletky už nejím ale sampon používám stále. Ale myslím že tabletky pomohli hodně.

kristy28798
autor
27. srp 2018

@bublina26 děkuji moc mrknu na to 🙂

kkubikula
27. srp 2018

Kofeinovy šampon. Plantur 39 jsem měla šampon a tonikum.Ted mám obyčejný kofeinovy a taky super.

katka9184
27. srp 2018

Ahoj,
já používala před prodloužením vlasů šampony značky Milva a taky velká spokojenost 🙂. Teď chci od nich vyzkoušet kofeinový ;)

zelenaesmolda
27. srp 2018

@kristy28798 mam uplne stejny problem,jinak sampony ti na to tezko zaberou,je to dano hormonalne takze bud to chce cas,muze to po porodu trvat az rok nebo nejake vitaminy ale sampony jsou vyhozene penize uz z podstaty veci proc ty vlasy padaji

kristy28798
autor
28. srp 2018

Kofeinový šampon jsem používala a vůbec mě to nepomohlo, o Milvě jsem slyšela ale jak říkám nechci nakoupit plno přípravků a pak výsledek žádný vím že to může působit na každého jinak. @zelenaesmolda Já právě těhotná nejsem a nemám ani po porodu :D

zelenaesmolda
28. srp 2018

@kristy28798 tak pokud to neni zpusobeno tehotenstvim tak to res na koznim,muze to byt zacatek alopecie ale tech pricin muze byt mraky,nejsem doktor tak ti neporadim 🙂
sampony ti nepomuzou

kristy28798
autor
29. srp 2018

Dobře děkuji

kourtney
6. zář 2018

Zkuste se mrknout v Dmku, tam prodavají takové kapsličky na růst vlasu a mě to jednoho času docela pomohlo akorát si ted vůbec nevybavím ten název bohužel :/ a stojí to kolem 50kč takže i dobrá cena

kristy28798
autor
7. zář 2018

Tak mě kadeřník doporučil buď kopřivovou nebo březovou vodu a masírovat v hlavě a když si umývám hlavu obyčejným šamponem tak taky promasírovávat 🙂

magicka89
7. zář 2018

Vlasová kosmetika Alterna- řada Caviar 🙂 NEJLEPŠÍ