Oblečení z butiku. Co si o tom myslíte?

soptinda
10. zář 2024

Holky,
Nemáte pocit, že všechny rádoby luxusni italské butiky mají jednoho dodavatele Turecko nebo Bulharsko?
Totéž prodeje tohoto obleceni před facebookove stranky.
Všechny mají totéž oblečení, jen cena se teda lisi klidně dvojnásobně. Teď jsem viděla podzimní bundu a cena na jednom 700 a na druhém 1450 Kč.
Zboží většinou berou v balících.
Kupujete v těchto obchodech?
Jako materiál je super, ale cena total prestrelena a nemyslím si, že to má co docineni s luxusním zbozim.

martulka88
10. zář 2024

@soptinda Tohle s luxusním zbožím opravdu nemá nic společného. Jsou to jen přeprodejci (někdy mají visačku itálie a je to čína).

dandaa
10. zář 2024

Vše je Sapa a ano ceny mají překupníci přestřelené. Třeba zimní čepice nákup 100Kč a prodej 500Kč atd . Dřív jsme tam jezdily jako parta holek na hadry .

soptinda
autor
10. zář 2024

@dandaa a nedá se to koupit přímo od nich přes net?

soptinda
autor
10. zář 2024

@soptinda já ty stejné věci vidím i u ťamanu.

dandaa
10. zář 2024

@soptinda ne pouze osobně, ale musíš vzít víc ks až mše nižší cenu.

optimistic
10. zář 2024

@soptinda Taky jsem to chtěla zkusit, ale musí se nakupovat na IČO a vr velkém množství.

simkrk
10. zář 2024

@soptinda to nema s kvalitnim butikem nic společného 😁 jezdej do velkych skladu, nakupuji za levno a pak ceny prestrelej kor ty co si otevrou kamenny obchod.. 😁👍 Pokud se ti neco libi, tak bych treba na fb fakt hledala a tam člověk nakoupi levneji nebo v obchode nebo u vietnamce.. 😊

dandaa
10. zář 2024

@optimistic IČO mít nemusíš a od každého kusu musíš vzít minimálně pět ks a dají nižší cenu .

soptinda
autor
11. zář 2024

@dandaa dneska jsem schválně vlezla k tamanum. S-mara luxusní džíny za 850 jsem tam našla za 400