Objednával někdo oblečení na Temu?

kristynalucinka
7. dub 2024

Holky objednávala jste někdo oblečení na temu?

honatko092
7. dub 2024

@kristynalucinka Oblečení ne, věci jednou jo a v pohodě, ale pak jsem si přečetla pár článků o nich a asi mi to za tu cenu nestojí. Když už teda bych objednala, tak ne něco, co nosím nebo co děti dávají do pusy, jen třeba nějaké dekorace nebo věci do domácnosti, nedělám si iluze, z jakého je to materiálu, jak je to chemicky ošetřeno, jak skladováno a převáženo...

me_druhe_ja
7. dub 2024

@kristynalucinka jo...pro sebe dvě trička a jedny šaty. A pro děti kalhoty: 4x zateplený na zimu a s těma jsem mega spokojená teda. A pro syna ještě tepláky a taky spokojenost. On je hubený a oni mají všechno v pase úzké, takže jediny tepláky, co mu nepadají. 😀

brunetka11
7. dub 2024

Ne. Nechci podporovat podobný obskurní business, který devastuje český trh a životní prostředí.
Mimochodem - mám známou v jistém výzkumném ústavu - její kolega nastříhal a otestoval materiál ponožek, co tam jeho žena objednala.
Po tom, co ji přinesl výsledky, ji podobné nápady rychle přešly ,-)

kamino
7. dub 2024

@brunetka11 A zveřejnil to? Nejde to udělat oficiálně?

brunetka11
7. dub 2024

@kamino Oni testují potraviny, tohle udělal z hecu.
Je škoda, že se teď na to úřady nezaměřují víc.
P.S. Zvažovala jsem, jestli to sem dávat - “jedna paní povídala”. Ale dotyčné věřím a za druhé mne překvapuje i tady na MK, kolik holek tu řeší pro děti bio potraviny a přitom si domů tahají kila čínských plastů a hadrů z kdo ví čeho.

adel_si
7. dub 2024

@brunetka11 až udělá stejný test i s ponožkami z Tesca, Pepca, HM a podobné, pak to bude mít nějaký význam... Tohle je výstřel z boku...

brunetka11
7. dub 2024

@adel_si Vždyť se tím nemusíš řídit.
Řešili konkrétní e-shop, neporovnávali jiné značky. Ona horovala za “super” ceny, jemu bylo divné, jak to může být tak levné.
Ale pokud chceš, můžeš do podobných testů zainvestovat sama ,-)
Každopádně kupuj si, co chceš. Jsou to vaše peníze a zdraví tvé a vaší rodiny.

adel_si
7. dub 2024

@brunetka11 já na temu, Ali a podobných eshopech nikdy nic nekoupila ;) jen mi tyhle výkřiky přijdou naprosto zbytečné.. jak jsem psala, až někdo porovná zboží od více "renomovanejsich" prodejců, pak se tomu bude dát věřit..

alexandria80
7. dub 2024

@kristynalucinka objednáváme hodně a všechno.Hezké věci i kvalita.Nač to kupovat tady drahé🤷🏻‍♀️.Tak že spokojenost👍.

drep
7. dub 2024

@alexandria80 nevím, třeba protože je to celý jedná velká ekologická katastrofa a totálně nemorální byznys?!