Nový účes...nerozhodnost 🙄 Jak to máte vy?

23. kvě 2024

Ženy doufám že v tom nejsem sama...
Před 2lety jsem se rozhodla, že chci dlouhé vlasy. Tak jsem je nechala růst, rostou mi rychle a mám je už několik cm pod lopatky. Jenže jsem půl roku po porodu. Vlasy hodně padají, barva nic moc, při kojení a v noci jsou ty vlasy snad úplně všude. Takže jsem se rozhodla že se nechám ostříhat. Nějaké fajn delší mikádo, jak se to nosí + promelirovat. Kadeřnice že jako fajn, že mám ale tmavě vlasy tak uvidíme jak to chytne a že souhlasí s ostříháním atd .. jenže teď jsem se opět dostala do fáze že si říkám že to odvolám 😂... Je mi těch vlasů tak líto. Mám strach že si pak budu vyčítat že jsem je dala dolů. Tak si říkám jaký je váš hnací motor udělat třeba změnu v účesu?? Na jednu stranu vím že to změnu chce, stejně to furt nosím v drdolu takže to ztrácí smysl.... Ale pořád je tam to ale 😂😂

kakba
23. kvě 2024

Asi to mam nastaveny jinak. Vsak jsou to jen vlasy. Jestli ti rychle rostou, tak je nechas narust a hotovo

chumlee71
23. kvě 2024

Já říkám že vlasy dorostou. Minulý rok jsem měla chuť na dlouhé vlasy a teď před týdnem jsem se ostříhala a mám mikádo.

lv
23. kvě 2024

Mně to nikdy není líto, upravené mikádo bude fajn.

levandule_k
23. kvě 2024

Mně se různé druhy mikád líbí, ale ty musíš být spokojená s kratšími vlasy. Já teď jedno mám a mamka mi řekla, že bych to mám hodně krátké, jestli si to nechám zase narůst delší. (Z jejího výrazu bylo patrné, že bych si to měla nechat narůst delší.)

nattt
23. kvě 2024

Chapu, pro me dlouhe vlasy jsou srdcovka. Bohuzel mi nerostou tak rychle. Pro zlepseni jejich zdravotniho stavu bych urcite sla do zkraceni, pokud ti rychle rostou, neni co resit. 🙂

honatko092
23. kvě 2024

Nechávám si růst vlasy už čtyři roky. Blížím se k délce 50 cm a půjdu darovat na paruky pro onko pacienty. To je moje motivace a vlasů mi líto nebude 😊

verunnaj
23. kvě 2024

No, určitě doporucuju délku tak aby se to dalo nějak stáhnout. Gumicka/skripec, neumim si představit s půlročním prckem neustále rozpuštěné vlasy, to bych byla hned plesata 😂