Nejlepší klasický epilátor. S jakým jste spokojené?

misapet
17. kvě 2023

Ahoj,
ráda bych se zeptala, s jakým epilátorem jste spokojené? Doporučíte konkrétní značku a typ? Děkuji 🙂

cikitkapb
17. kvě 2023

Pokud jde pouze o epilátor, tak Braun silk epil. Ale ten mám už 13 let, a nevyrábí se. Pak mám 2 epilátory s výměnnými hlavicemi, jeden od Philipse, to nevím model, ale vím, že je 11 let starej. No a novější mám Rowentu Soft Sensation EP5720F1. Tu mám asi 3 roky +/-, a s tou jsem spokojená. No jediný co mi na ní vadí je ta péče, protože se hrozně blbě vytahují chloupky. Přijde mi, že se ty pinzety otevírají až pod krytem. 🙈

laloogrey
17. kvě 2023

@misapet Já mám tento a jsem s ním absolutně spokojená https://www.ohol.cz/test-recenze-braun-silk-epi... Byl jeden z mála, kterej nebyl na baterie, ale na přímé napájení ze sítě, což byl můj hlavní požadavek.

areh
17. kvě 2023

Mám taky Braun silk epil, starší typ. A jsem spokojená.

krtikkrtovaty
18. kvě 2023

Taky mám Braun strašně moc dlouho, ale je prostě nepřekonatelný.

misapet
autor
19. kvě 2023

@areh Děkuji a jaký je to prosím typ?

misapet
autor
19. kvě 2023

@krtikkrtovaty Děkuji, mužů vědět jaký je to typ?

krtikkrtovaty
19. kvě 2023

@misapet Taky nějaký ten Silk epil, už se neprodává.

areh
19. kvě 2023

@misapet mám Silk epill 7

ada22
19. kvě 2023

Měla jsem starý braun možná i přes 20 let 😀 a nedávno jsem kvůli dceři kupovala nejnovější model z důvodu, že prý má být depilace méně bolestivá. No úplně mi nepřijde, ale jinak dobrý. Má celkem širokou tu hlavici, takže je depilace rychlejší a asi nejvíc top je jak je bezdrátový. Nabitý vydrží hodně dlouho.