Modelace prsou. Rady, zkušenosti?

honatko092
22. bře 2021

Ahoj holky, podstoupila jste některá modelaci prsou? Nemyslím zvětšení ani zmenšení, ale úpravu - pozvednutí. Ráda bych tuto operaci podstoupila po dětech (nyní mám jedno a chci dvě). Velikost prsou mám 85G a mám je hodně povislá. Nějaké rady, zkušenosti, tipy?

janinasm
22. bře 2021

Bohužel nemám, ale pokud na tu plastiku pujdeš a budeš spokojená, ráda si na toho chirurga vezmu kontakt! 🙂 Hodně štěstí a ať jsi spokojená 🙂

whocares
22. bře 2021

je tu jedna skupina, kde by ti mohli poradit. Já zkušenost nemám, ale taky mám v plánu zvednutí. Teď jsem dokojila druhé a diskutujeme nad třetím... uvidíme

gajdosovag
22. bře 2021

@honatko092 Mám za sebou už 14 let. Po zhubnutí 25kg jsem šla z velikosti 80F na 80C a modelace byla opravdu nutná. Pokud máš 85G tak bys měla podstoupit i zmenšení neb cokoliv co bude větší než vel C-D ti půjde znovu "k zemi". Jinak za mne, modelace super... ale chce to, nečekat od toho zázrak, obnáší to poměrně dost jizev, navíc "vlastní" modelovaná prsa bez silikonu jsou sice hezká, zdvihnutá, ale třeba na chození bez podprdy to není... ale i přes to vše mohu jen a jen doporučit. Já jsem spokojená i po tolika letech 🙂

whocares
22. bře 2021

@gajdosovag jizvy jdou vidět i po tolika letech?

gajdosovag
22. bře 2021

@whocares Ano, jsou vybledlé, ale jsou vidět... teda ty dlouhé pod prsy, ty se hojí hůř než ty kolmé od dvorce a kolem dvorce, ty jsou neviditelné... na druhou stranu, ty jizvy pod prsy vidí jen přítel, tak není co řešit... modelace je něco za něco 😉

misa1106
23. bře 2021

Řekla bych, že když půjdeš k dobrému doktorovi, sám řekne, jestli stačí modelace nebo bude třeba i zmenšit/zvětšit atd. Jizvy po modelaci jsou opravdu vidět. Někomu se hojí samozřejmě líp, někomu hůř, záleží, jakou máš obecně kůži, pigmentaci apod.

honatko092
autor
23. bře 2021

Holky, díky za rady i za podporu...ta viditelnost jizev mě trochu odrazuje...ale mít ve 28 letech takové povisláky, to je teda fakt hrůza 🤦🏻‍♀️ A to ani nekojím a po porodu šly úplně dolů. Klidně bych byla i pro zmenšení. Já jsem vždycky toužila po košíčkách velikosti B nebo C (do takového zmenšení bych ale nešla), závidím holkám, co mají malá prsa 😀

honatko092
autor
23. bře 2021

@janinasm Děkuju 🍀

honatko092
autor
23. bře 2021

@gajdosovag Děkuji za sdílení zkušeností a gratuluju k té váze, to je obrovský úspěch! Já jsem se před těhotenstvím projedla k 74 kg a pak shodila na 58 kg. V téhotenství jsem šla rodit s 80 kg a teď jsem 8 měsíců po porodu na 66 kg, tak snad to ještě půjde dolů 🙏

gajdosovag
23. bře 2021

@honatko092 O tom jaké je možné udělat zmenšení by měl poinformovat operatér na konzultaci, tu každopádně doporučuju absolvovat a ujasnit si co od operace čekáš a co ti operatér může nabídnout.
Pamatuji si, že modelovali max. D, ostatní se zmenšovalo, ale zase nejde zmenšovat nějak extrémně, má to své podmínky jako šíře hrudníku, tvar prsou, typ prsu (dle mamologa).
Já osobně jsem tenkrát čerpala kompletně zkušenosti na webu omlazení, bylo nás tam mraky ženských před či po modelaci a předávaly jsme si zkušenosti s operatéry, s hojením jizev atd. dávaly se tam do galerií i reálná fota před a po. Za mne super web, ale nevím jestli a v jaké míře dnes fungují.

vikinkav
25. bře 2021

@gajdosovag muzu se zeptat na to chozeni bez podprdy, v jakem smeru je to neprijemne nebo proc? Zatim jen zjistuju moznosti, mam mala prsa ale po kojeni 3 deti budou dost povisla... 🙂

gajdosovag
25. bře 2021

@vikinkav Modelovaná prsa jsou přirozená, narozdíl od silikonů vyplněná spíš v dolní části... bez podprsenky to v tílku prostě vypadá tak nějak povisle i když to tak není... shodly jsme se na tom i s "virtuálními" kámoškami po modelaci, že prostě pěkný dekolt bohužel udělá pouze dobrá podprsenka nebo silikon. Navíc ono po té modelaci má ženská stále takový divný pocit nebo spíš strach, že to znovu klesne a nosí tu podprdu tak nějak automaticky 😉