Microblading obočí - litujete ho někdo?

martiniquest
2. srp 2021

Chci se zeptat tech, ktere maji zkusenost s microbladingem oboci. Jste spokojene? Sly byste do toho znovu? Jak dlouho vam oboci vydrzelo pekne? Pokud litujete, co vam nevyhovovalo? Prece jen to povazuji za zasah do tela a nestoji to par stovek, tak si chci byt jista. Dekuji

nikjean
2. srp 2021

@martiniquest
Já mám od přírody husté obočí, bohužel jsem si ho v mládí špatně vytrhala, takže byly místa, kde jsem si obočí tužkou musela dokreslovat. Do salónu jsem šla s tím, že chci upravit obočí vláskovou metodou, protože se mi to hrozně líbilo, což mi bylo vzhledem k mé hustotě obočí a dalším faktorům vymluveno. V salónu jsme teda konzultovali metodu, která by byla vhodná pro mě a já se rozhodla poslechnout profesionála a podstoupila jsem úpravu obočí pudrovým efektem a mohu teda říct, že nelituju ani trochu. Jsem velmi spokojená, vypadá to absolutně přirozeně. Pravdou je, že mě tahle sranda stála 6 tis., ale vyplatí se to.

martiniquest
autor
2. srp 2021

@nikjean A jak dlouho uz to mas? Ja mam oboci svetle a bohuzel velmi kratke (skoro nemam ten lomeny konec vne oka), proste mi tak blbe narostlo. A uz me nebavi to denne "kruzitkovat" a dokreslovat 🙄 Holt rasy mam megahuste, ale svetle, vlasy asi tak ma 3 hlavy, ale na oboci chlupy nezbyly 😂

nikjean
2. srp 2021

Bohužel nemohu zatím posoudit výdrž, obočí mám udělané teprve 4 měsíce. V salónu mi ale říkali, že hodně záleží na tom, jak se člověk potí, jakou má pleť. Já mám bohužel pleť velmi mastnou a těmito faktory se délka výdrže velmi zkracuje. Také záleží, jak se o obočí staráš po aplikaci, musíš první týdny dodržovat určitá pravidla, co se péče týče. Výdrž je holt dost individuální záležitost.

mmichaella
2. srp 2021

@nikjean to zní zajímavě. Pošleš fotku?

laja64
2. srp 2021

Luxus a nejlepší investice do sebe. Vybírala jsem půl roku kam půjdu a nelituji. Mam obočí už dva roky a příští rok chci na korekci (kvůli svatby) , jinak bych asi nešla. Fotky zkusím pohledat.

laja64
2. srp 2021

😇

laja64
2. srp 2021

Na instagramu je paní jako: hanaperichovabrows
A platila jsem 4000Kč.

similenka
2. srp 2021

@martiniquest Mrkni na Facebook nebo instagram janys_phibrows. Moc šikovná. Některé holky dělají spíš hustší, takové až moc,Jana má moc pěknou práci na všech fotkach.

chaira
2. srp 2021

Taky jsem chvíli váhala zda dát či ne, ale nakonec mě přesvědčila i cena, když jsem spočítala barvení obočí u kosmetičky každý měsíc, tak to vyšlo na podobné peníze jako microblading. Objevila jsem u jedný blogerky kosmetičku, která školí další slečny/paní microblading a náhodou paní byla cca 30km ode mně. Objednala jsem se k ní a vloni cca před rokem šla na microblading a nelituji. Jsem velmi světlý typ, i řasy mám světlé, obočí za mě super, teď ho občas nabarvím, někdy dám i pudr na obočí přímo od kosmetičky a super. Myslím že investice na dva roky dobrá. Klidně se ptejte🙂

martiniquest
autor
3. srp 2021

Tak jsem objednana na konec rijna. Nakonec ne microblading, ale pudrove oboci - dle zhodnoceni artistky 🙂 snad to bude pekne 🙏🏻

similenka
3. srp 2021

@martiniquest A ke komu pujdes?

dashyyy
3. srp 2021

Já jsem na micro byla a už bych nešla, byla jsem spokojená asi rok, teď to je 3. rok po a už to prostě nevypadá hezky.. zvažuju že místo korekce poptám to pudrové obočí 🙂

hojda
3. srp 2021

@dashyyy To vydrží tak dlouho? Myslela jsem max rok. Ono zase úplně dlouhá výdrž taky není úplná výhra, protože i v úpravě obočí se ty trendy mění, teď už moc neletí to úplně dokonale upravené obočí a pak už něco prostě nevypadá dobře, protože už je ten trend jiný a tomu, co bylo před tím se většinou dost divíme, jak jsme to mohly nosit🙂. https://www.elle.cz/krasa/make/zaostreno-na-obo...

dashyyy
3. srp 2021

@hojda už to asi rok dotahuju tužkou, ale já fakt nemám žádný obočí.. úplně světlý tři chlupy a ať tak nebo tak nedržím trendy, ale svůj tvar obočí, abych tam měla alespoň něco 😀

martiniquest
autor
3. srp 2021

@similenka Petra Zapletalova,Prostejov