Letní sportovní kalhoty. Kde sehnat?

samettka
26. dub 2022

Dobrý den,
sháním informaci, kde sehnat letní dětské kalhoty, z lehounké jakoby umělé rychle schnoucí látky, jsou fakt lehké, měkké a tenké, takové nenasákavé, na letní chladnější dny jak vyšité...dostala jsem takové od značky Unuo, ale nevím, jak se jmenuje ten materiál, aby se mi podařilo najít totéž od jiného výrobce....budu ráda za každý tip, děkuji!

sayast
26. dub 2022

Nebude to mikropeach nebo letní softshell?

samettka
autor
26. dub 2022

@sayast já vůbec nevím, látkám nerozumím...🤦🏻‍♀️

sayast
26. dub 2022

@samettka kdyz zadas na google, tak treba podle fotek poznas. Mne by to sedelo na oboji. Mozna spis mikropeach

areh
26. dub 2022

@samettka kalhoty si najdi na unuo.cz

samettka
autor
27. dub 2022

@areh z netu nepoznám,zda koukám na ty správné kalhoty 🤦🏻‍♀️😉

martiniquest
27. dub 2022

Ma na sobe lehounky chloupek? Jak kdyz pohladis broskev? Pak je to micropeach

samettka
autor
27. dub 2022

@martiniquest nemá, myslím, už kalhoty nemám u sebe,byly malé,jen hledám větší... pořád nerozumím tomu,zda to byl nějaký speciální letní softshell nebo ne, softshellky znám jarní a zimní a toto byl hadr oproti nim

martiniquest
27. dub 2022

@samettka Na leto se pouziva bud micropeach nebo letni soft. Pokud nemely chloupek, byl to letni soft.

areh
27. dub 2022

@samettka myslela jsem, že by se dalo dohleda podle vzoru... Případně by jim šlo napsat např. na fb, reagují rychle

martiniquest
27. dub 2022

@areh Podle vzoru to nedohleda. Unuo i jine firmy tisknou jeden vzor na ruzne typy latek. Za me existuji jen dve moznosti. Viz vyse. A neni nic jednodussiho nez objednat oba druhy a vybrat si v klidu doma.

samettka
autor
28. dub 2022

Tak to, holky, vypadá na ten mikropeach😉