Epilátor, se kterým to nebolí. Jaký doporučíte?

26. pro 2020

Prosím doporučite epilátor se kterým to vůbec ale vůbec nebolí? Existuje vůbec takový? Dostala jsem pod stromeček poukaz a teď nevím jaký vybrat.Děkuji

fyii
26. pro 2020

Takovy epilator neznam🙂, ale az ho najdes rada ho zkusim taky. Zkousela jsem ruzne a boli me to se vsema doted. Ale uz jsemnsi trosku zvykla, ze ne tak hrozne jako ze zacatku

martiniquest
26. pro 2020

Epilator vytrhava chloupky i s korinky. Princip je vsude stejny, takze bezbolestny neexistuje. Osobne doporucuji vybrat nejaky s vymennou hlavici, aby mel i holici strojek. Mne totiz po epilaci chloupky zarustaji a tudiz epilator nemuzu pouzivat. Zkusila jsem vse a vysledek vzdy stejny. Proto pouzivam alespon elektrický holici strojek na intimni partie - je skvělé, ze po nem nejsou cervene pupinky. A mam Braun Silk epil 7

amazonkajanik
26. pro 2020

@martiniquest na to zarustani je nějaký přípravek,trpím na to taky,ať už epiluji,nebo depiluji. Ale teď nějak přes zimu neřeším,budu shánět až na jaře 😉

martiniquest
26. pro 2020

@amazonkajanik Zkusila jsem asi vsechno doporucovane, nepomohlo mi nic. Ale dela mi to jen nekde. Vnitrni strana stehen a predlokti je ok, ale lytka nehrozi. Vydrzi to tyden pekne, a pak jsem samy bolak, protoze chloupky zacnou rust pod svrchni vrstvou. Pak mesic trpim, nez se to cele uzdravi. Uz to zkouset nebudu. Strojek vyuzivam na jine casti, lytka proste musim holit

ema90
26. pro 2020

Epilator chloupky vytrhava, takze to bolet bude vzdycky.
Ja si na to ale zvykla a epiluju si podpazi, cele nohy i trisla.
Mam Braun silk epil 9.