Epilátor. Jaký máte?

5. led 2023

Dobrý den, s jakým epilatorem máte dobre zkušenosti? Na co se zaměřit? Mela jsem z Lidlu obyc, ale ten chloupky spis přetrhal než vytrhal, o hladkých nohách nemohla být řeč. Děkuji.

evculinda
6. led 2023

Připíchnu se. Mám aktuálně Braun Silk Epil, hodně starý typ, úplně první jsem měla Satin Perfect od Philips, tehdy snad 3000,- a vydržel dlouho, 10 let. Pak už jakoby otupil a přetrhával. Pokukuji také po novém.

alubif
6. led 2023

Vyměnila jsem Braun epilátor , za Braun IPL, po 3. aplikaci se dostavuji změny. Do skubtoru už bych nešla.

autor
6. led 2023

@evculinda Je jich tolik, že nevím co vybrat. Děkuji

autor
6. led 2023

@alubif No já mám světlé chloupky, na ty to prý moc nezabírá.

alubif
6. led 2023

Mě paradoxně funguje tam, kde mám světlejší.

aselluska
6. led 2023

Rowenta 🙂

trilien
7. led 2023

Rowenta EP4930F0 Aquasoft Wet & Dry, maximálna spokojnosť. 👍 Nedráždí pokožku, krásne trhá.

sorboni30
8. led 2023

@trilien bolí to? Jak často si s tím vytrhávas nohy? Co pouzivas "po" za krém nebo jak osetrujes? Nemáš pak vyrážku? Já bych do toho šla, ale bojim 🤣

kkkt
8. led 2023

Ja mam predvybranej tento. Super ze ma i jen holici hlavici a jde i do vody 😇

littlecharm
9. led 2023

Silk Epil 9 (zlatý) je super, měla jsem pětku, pak sedmičku a ta byla už o dost lepší, ale ten zlatej je top, jak má i výkyvnou hlavici.

trilien
9. led 2023

@sorboni30 depilujem si nohy od svojich 15 rokov (tj 24 rokov). Vyrazku nemám, viem, že prvý rok, jed som si nohy začala depilovat, pokožka byvala podráždená a bolelo to. Zopakovalo sa to až pred pár mesiacmi v tehotenstve, použila som koloidni stribro v spreji. (Odporúčam) Inej nepozivam nič, depilujem pravidelne cca každé 2-3 týždne, vždy po sprche, optimálne pred spaním a ničím nemazem, aby sa pokožka do rana skludnila.