Dmania - ecofashion - udržitelné oblečení, hledám značku. Máte zkušenost?

bara163
13. bře 2024

Ahoj, ráda bych si pořídila větší množství oblečení (měním šatník) a koukala jsem ruzně po firmách, co šijou. Chtěla bych podpořit nějakou lokální značku, která šije oblečení u nás a zaměřuje se na udržitelnost? Našla jsem právě dmania ecofashion, máte někdo zkušenosti? Ale moc toho k tem parametrům nemuzu dohledat. Případně příklady odbobné značky?
Díky za tipy 🙂

drep
13. bře 2024

@bara163 moje téma. Od Dmania mám kratší mikinu je šatům, je moc krásná, pěkné ušitá. Já miluju spoustu českých značek: holčičkovské šaty od ByVeru, streetové legíny a šaty od youngprimitive (ti mají i super merinovou kolekci svetrů, bambusové spodní prádlo, dětský nezničitelný softshell), spodní kalhotky od Majtki, kalhoty od Reparády. Pak má krásné věci Fraise (mám od ní svetr), spíš volnočasové věci má Adelaube (mám šaty), krásné dražsí společenské věci má Mayda (mám dvoje šaty a měla jsem i promoční). Nejoblíbenější sako mám od drexiss. Sportovní kalhoty a trika máme s mužem vesměs od atexu, sensoru, suspect animal, já ještě od utopy a od puravida.

orchidis
13. bře 2024

@bara163 Taktéž moje téma. Zatím se připichuji, až obstarám děti, napíšu.

brigitasturcova
15. dub 2024

@bara163 já znám značku Bohe ještě například, zaměřuje se na spíše volnější styl oblékání, hlavně šaty.

kacka1994
15. dub 2024

Kabelky a doplňky - xiss 🙂