Barevné ponožky. Jakou značku?

kacka1994
22. lis 2023

Ahoj, prosím, s jakou značkou veselých/barevných ponožek jste spokojeni? 🙂
Jde mi o to, že je chceme jako dárek a třeba Dedoles jsou pro většího chlapa dost úzké.. Tak aby byly pohodlné a neprošoupaly se hned po dvou použití. Díky za všechny tipy 😊

magdaveselkova
22. lis 2023

@kacka1994 já kupuju na bezvasport.cz , mají taky super výběr, kvalita jako dedoles jen jsou o polovinu levnější 😂

smudlinky
22. lis 2023

kupuji znacky boma, lonka ty jsou širší. dedoles jak ktreré

kacka1994
autor
22. lis 2023

@magdaveselkova diky, ja prave moc nechci kvalitu jako dedoles :( Nektere jsou dobre, ale dalsi jsou hrozne uzke a to nejde predem rozeznat 🤷

kacka1994
autor
22. lis 2023

@smudlinky prave, dedoles jak kdy 🤨 diky moc, mrknu 😊

krisstina93
22. lis 2023

Já teda beru dedoles, teď sem brala frogies, mě malé nepřijdou, beru chlapům co maji nohu 44-46 a nikomu malé nejsou.

kacka1994
autor
22. lis 2023

@krisstina93 uzke, ne male... ale asi je to kus od kusu. Je teda pravda, ze davame do susicky, ale jine, nez dedoles nam to neudelaly 🙂 Treba syn (4r) je stihly a dlouhy, ma ponozky 27-30 i ty 30-34, ale sam si je treba neoblece, jak jsou uzke (jsou mu pritom dlouhe)... i me se moje blbe oblekaji, ze jsou uzsi, nez jine co mam a ted v tehotenstvi je mam vyrazene uplne, protoze me skrti 🙂 Ale treba kotnikove jsou z tama v pohode. Nerada bych tedy treba memu tatovi, ktery je obezni objednala ponozky, ktere ho budou skrtit 🤷

alpakovo
22. lis 2023

@kacka1994 zkus @losbobos děti mají ponožky od ní a oproti dedoles stále drží a nerozpadají se

kacka1994
autor
22. lis 2023

@alpakovo diky, koukala jsem a to asi neni co hledam :D ma je krasne, to jo... ale ja siju taky a na ponozkach bych ten sev nesnesla :D tak to asi nebudu davat ani ostatnim jako darek 😉

drep
22. lis 2023

Tausig a Northman.