Velikost dudlíku 0-6 měsíců a 6-18 měsíců

berunda
18. únor 2017

Potřebuji poradit s dudlíkem. Dceři je 10 měsíců. Máme dudliky Avent vel. Do 6 měsíců.
Teď jsem ji zkusila dát ten velikost 6-18 mes. Je o dost větší a moc ho nechce.
Myslíte že vadí že dostává ten malý? Nemůže to ovlivnit růst zoubků apod? Díky

gnozka
18. únor 2017

Nase mala ma 15 mes a porad ma avent 0-6m. Ma ho jen na spani . Nejsem odborník ale myslim ze to vliv nema . Preci jen kdyz jsme byly malé my tak nevím ze by byl takovy vyber 🙂 navíc muj bratr mel dudlík do 4 let !! A ma zuby jak z azuru🙂

kituska20
18. únor 2017

Dcera měla ten malý 0-6 a v aso 5.mesici se s nim malem udusila ...zasekl se ji napříč v puse. Nechápu jak to dokázala tak jsem okamžitě dala ten větší co má doteďka.

35_a_budu_mamka
18. únor 2017

Mam v planu nechat ten 0-6 take dele nez do 6 mes. Ten 6-18 mi take prijde o dost vetsi, tak ho zkusim dat treba v deviti mes. Kdyz ho nebude chtit, zkusim jeste pozdeji. Mam drobne miminko.

luckylee
18. únor 2017

Stalo se nam to same co pise @kituska20 .Kdyz mel asi 8mesicu tak se mu ten maly dudlik sprajcnul v puse a manzel mu ho stezi vyndaval a to bylo revu.Chvilku trvalo nez si zvykl na ty vetsi ale uz dobry.🙂 Ale pokud si s tim nejak nehraje tak si myslim,ze na zoubky to vliv mit nebude..☺

babuna
18. únor 2017

Moje Barča - si ve 4 měsících vyřvala větší dudlík ... mám MAM dudlíky a ten malý prostě už se ji nelíbil.....