Růžový usínáček z C&A. Kde ho sehnat?

cekypetra
22. zář 2020

Maminky,

netusite, kde se da sehnat tento ruzovy usinacek? Ja ho kupovala asi pred rokem a pul v C&A a pak uz jsem ho tam nevidela a na netu take ne. Dcerce je 13 mesicu a je na nej dost fixovana...spinka s nim, kdyz place, tak ho vyzaduje na pomuchlani a uklidneni, vetsinu dne si ho taha s sebou (hraje si i s jinymi hrackami, ale nic se nevyrovna usinackovi). Coz je tedy dost neprakticke, jelikoz je rychle upatlany a kdyz ho potrebuju vyprat, tak leda kdyz mala usne. Zkouseli jsme ji dat i jine, podobne usinacky, ale ty odmita. Tudiz bych potrebovala sehnat identickeho dvojnika 🙂

U syna jsem tohle nezazila. Mate nebo mela jste nektera taky prcka takhle fixovaneho na mazlici hracku?

Diky a hezky den,
Petra

mamikry
Autor odpověď smazal
Zobraz
elsy3
22. zář 2020

@cekypetra Dcera (21 měsíců) s sebou všude tahá malého plyšového medvěda zn. Steiff, je natahovaci a hraje melodii. Neusne bez něj, musí ho mít pořád při ruce. Pořád musím koukat a hlídat, že ho máme s sebou. Už jsme měli párkrát na male a málem jsme ho ztratili 😀 umím si představit ten horor.. úplně ti tedy rozumím. Nový stoji tisícovku, takže ho strezime jako oko v hlavě 😀🙈

mamikry
22. zář 2020

Obávám se, že leda na bazaru. Tady mají, ale jem modrého, třeba by ho malá vzala na milost. https://www.vinted.cz/deti/plysaci/38863723-mod...

veroniquecz
23. zář 2020

Malá má usínáčka doted, je jí 5,5. Pro jistotu jsem sehnala po bazarcich i nahradniho. Zkusila bych tedy bazárky.

janina228
23. zář 2020

Ahoj,taky myslím někde na bazaru.. hlavně aby byl už trošku použitý - ono myslím děti toho svýho stejně poznají. my usínáčka ztratili nedávno.. naštěstí jsem na bazaru našla hned jiného,ale stav úplně nový.. a než přišel,tak jsem dceři vymyslela pohádku,jak hezky cestuje..koupe se v moři a přijede "jako nový".. naštěstí to prošlo, ale koukala na něj zkraje dost nedůvěřivě..

cekypetra
autor
23. zář 2020

Dekuji moc vsem. Na bazaru se mi podarilo sehnat totozneho, takze snad ufff