Nočník. Měl to tak někdo?

raffal12
17. srp 2022

Ahoj ,dcera 2 roky ,snažíme se odplenkovat ,ale narazili jsme na problém 🤷‍♀️ Doma běhá nahá ,neřekne si že se jí chce a ani sama nejde na nocnik ,vždy si učúrne, zadrží a začne mrčet,posadím ji na nocnik a v klidu se dočůrá ,ví že se čůrat do nočníku ,ale asi to nějak předem nezaregistruje? Přitom pak čůrání drží než poradím na nocnik úplně v pohodě 🤷‍♀️ měl to tak někdo? Nějaké rady jak ji pomoct ? Nebo raději na nějakou dobu nocnik uklidit 🤷‍♀️ děkuji moc za rady 😊 p.s. je to tak už 2 měsíce

jjasmina
17. srp 2022

@raffal12 mě pokud běhala nahá, měsíc curala kde se ji chtělo, musela mít mokry kalhotky, aby si to uvedomila a po dvou týdnech zlom. To je jedna možnost, druhá je, že není připravený

palja
17. srp 2022

@raffal12 já jsem nechávala kalhotky, aby si to uvědomila.

ekou
17. srp 2022

@raffal12 a co nejaka motivace? Velky papir, kde dostane razitko za odmenu? U kamaradky to tak fungovalo v ramci prechodu na nocnik

lentilkah
17. srp 2022

Taky bych dala kalhotky.

elesse
17. srp 2022

Uklidila bych nocnik. Evidentne to bud nechape nebo si to neuvedomuje. Tim spis, kdyz to nefunguje ani kdyz je nahata a tedy vi ze nema plenku. Kalhotky jsou dalsi level, musi k tomu jeste chapat, ze sice neco ma, ale plena to neni a jeste se to musi sundat